Bebegımı Yanlız Uyutmaya Nasıl Alıştırabılırım

Başlatan esmerim:)), 26 Kasım , 2012, 17:58:27

« önceki - sonraki »

esmerim:))

Kızlar oglusum 5aylık :nazar:  :amin:
Ama bır sorunumuz var kendı kendıne uyumuyor uykusu geldıgınde mızmızlanıyor sallıyorum ayatkta oyle uyuyor.Eskiden yatagına koyuyordum 5dk sonra gıder bakardım uyumus ama huy degıstırdı :y25:
Bırde artık cok gec uyuyor gece 11den assagı yatmıyor bazen 12oluyor sabahta 10da kalkıyor gec yattıgı ıcın ıyıce huy degıstırdı eskıden yatırırdım 9da sabah kalkardı 7de sonra 2haftadır ıyıce huy degıstırdı.
Nasıl erken yatırmayı basarabılırım?
Bırde kendı kendıne sallamadan nasıl uyutabılırım esım dıyorkı 10gıbı yatagına koyalım karanlıkta elbet uyur oylede alısır aglasada almıyalım uykusu gelınce mecbur uyucak dıyo napsam acaba

kelebegimm

Evet canım aglasada alma bikere alınca anlıyorlar ve hep istiyorlar benim oğlumda yatağına atıyorum öyle uyuyo bezi ve memesiyle inat ettigi zamanlar yatağına muzikli oyuncaklarını koyuyorum donen ışıklı oyuncağı var onu acıyorum ole ole oyalıyorum sonra daliyo zaten
Erken uyuması icinde aksam uyulmalarını erkene al 8 de uyandir uyuyo olsa bile ondan sonra oyna yor en gec 10 da uyur heralde
Seninki benimkine göre biraz daha Buyuk sen 6 7 dn sonrada uyutmaya bilirsin

]

esmerim:))

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Kasım , 2012, 18:03:08
Evet canım aglasada alma bikere alınca anlıyorlar ve hep istiyorlar benim oğlumda yatağına atıyorum öyle uyuyo bezi ve memesiyle inat ettigi zamanlar yatağına muzikli oyuncaklarını koyuyorum donen ışıklı oyuncağı var onu acıyorum ole ole oyalıyorum sonra daliyo zaten
Erken uyuması icinde aksam uyulmalarını erkene al 8 de uyandir uyuyo olsa bile ondan sonra oyna yor en gec 10 da uyur heralde
Seninki benimkine göre biraz daha Buyuk sen 6 7 dn sonrada uyutmaya bilirsin
cnm zaten aksam 6da uyanıyosa yıne oturuyor bızımle 12ye kadar zor uyutuyorum.ama sabah erken kaldırıp denıcem artık belkı aksam erken yatar boylellkle bıde aksam 10gıbı koycam yatagına kendı aglıya aglıya uysun napıyım bır aglar ıkı aglar sonra susar

kelebegimm

Aynen canım agliyo diye gitme basına meme kullaniyosa arada git ağzına ver sakinlessin geri cik

]