27 Nisan , 2024, 16:13:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BAL BÖCEĞİM CAN MUSTAFAMM

Başlatan pearl1453, 09 Şubat , 2007, 20:16:19

« önceki - sonraki »

pearl1453

Merhabalar bizde oğluşumla bir sayfamız olsun istedik
22 kasım ..yaşamımın en anlmlı en mutlu en muhteşem günü...yağmurlu bir günde sancılarımın fazla olmasından rahatsız olduğum için dr kontrolümü öne almış bütün gün ev temizlemiş taşınma telaşıyla yorgun düşmüş hatta henüz annesi bile gelmemiş bir kadın olarak gamsız gamsız dr kontrolüme gittim.fakat nst deki durumu dr hiççç beyenmedi.bebeğimin çok bunaldığını acilen almaları gerektiğini söyleyip ebemize incinin hazırlanmasına yardımcı olun dedi.beynimden vurulmuşa döndüm.bebeğime ne oluyorduda bu kadar acelemiz vardı.eşimi aradım.hemen geldi.annemler memleketten yola çıktılar.eşim elimi tuttu ameliyathaneye giderken çok kötü oldum.bebeğime ne oldu diyordu beynim ve haykırarak ağlıyordum.o kadar ağlıyordumki anestezi uzmanı katateri takamadı sürekli sarsıldığım için.beni ancak dr şefkatli sesi yatıştırdı dr elimi tuttu ve bebeğime birşey olmayacağını korkmamamı söyledi.uyandığımda ilk sözlerimde BEBEĞİM NERDE NİYE KÜVEZDE olmuşş.....
  evet bebeğim can bebeğim eşime ve bana allahımızın en büyük armağanı şimdi yanımda.mışıl mışl uyuyor bebeğim...hatta abi bebek oldu küçük gazmanım...annesinin balı...boncuk gözleriyle öyle cin bakıyorki gözlerimize eşimle ona bakmaktan kendimizi alamıyoruz.pamuğum ,boncuk gözlü küçük erkeğim ....
evet teyzeleri oğlum uyanmadan yemeği yememiz lazım
görüşmek üzere....

pearl1453

merhabalar bugün yeni bir huy edindik.emmek istediğinde hemen emzirmezsem pretesto yapıp hiç emmiyor fakat açlıktan deli gibi ağlıyor zorla aldı memeyi veee sızdı çokk şükür.ya her yeni gün yeni huylar ediniyorlar.ama herşey bebeğime değerr

Emine

Sayfanız hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütsünnn

pearl1453

teşekkür ederim canım. ceylin azrada çok fıstıkmış maşallah

jbdun

sayfanız hayırlı olsun canım,nerde oğluşunun resimiii??

pearl1453

canımcım sağolasın. bizim foto kameramızı babası yutdışına fuara gitmişti orada kaybetmiş şimdilik video kamera çekimiyle idare ediyoruz artık.ama oğluşum bembeyaz boncuk gözlü bir yakışıklı yanii
  bugün bir ara mustafam sol göğsümü emmek istemedi ağladı durdu resmen silah zoruyla emzirdim.çok korktum ağladım emmekten vaz geçecek sandım.ananemi aradım okusun nazarmı diye..meğerse gazmanlıktanmış akşamüstü gazını çıkardı kakasını yaptı vee sorunumuz çözüldü şükürler olsun.
bugün dışarı çıkmak istedim moralimde bozuktu.ama dışarda fırtına vardı acayip bir rüzgar korktum çıkaramadım inşallah hava açarda çıkarız
herkesi koccaman öpüyoruzzz   :wave:

jbdun

maaşalah maviş yakışıklıya o zaman :nazar:

neyse bari almış memeyi gazman :k06: öpüyorum yakışıklıyı :-*

estim

boncuğumuz mustafa sayfan hayırlı olsun  :nazar:

ÇİTLENBİK

sayfanız hayırlı olsun canım..
maaşallah mustafaya allah bağışlasın..
o boncuk gözlerinden öpüyoruz..

pearl1453

teyzeleri teşekkür ediyor koccamann öpüyoruz.bugün mustafama kukla oynattım.el kuklaları varya onlardan bornoz setinin içinde vardı kocaman yeşil bir kurbağa.taktım elime oynattım konuşturdum.ayy paşacık çookk mutlu oldu yakalamaya çalıştı kuklasıyla konuştu görmeniz lazımdı walla hem duygulandım hem çok güldüm haline.ama bugün uyku özürlüyüz hala uyumadı.ne zaman uykusu düzene girecek bilmiyorum.neyse vızıldanmaya başlıyor bebetom ben kaçıyorum hepinize kucak dolusu sevgilerrrr :love9:

pearl1453

merhabalar bugün inanılmaz yoğun bir gündü mustafamın keyfi kaçtı.yemekli misafirimiz gelecekmiş eşim bana söylemeyi unutmuş ancak sabah anlattı.bir taraftan yemek bir taraftan ev temizliği vede evde tamirci varken.mustafam tam uyuyamadı.gelen misafir amcasıda uykudan uyandırıp sevdi çocuğum sersem oldu deminden beri ağlıyordu şimdi sızdı şükürler olsun.
  bebeğim uyumadan önce ve sonra karyolasının demirlerini sımsıkı tutuyor bıraktıramıyoruz.geçen akşam babasıyla yıkarken su döktüğümüz maşrapayı bir kavradı bırakmıyor heryerim ıslandı çok komikti walla
  neyse sevgiyle kucaklıyoruz herkesi :suclu: :love9:

ÇİTLENBİK

AH KIYAMAM SANA BEN..
DEMEK KEYİFSİZ BİR GÜN GEÇİRDİNİZ.
EE ZATEN BEBEKLER MİSAFİR KOKUSUNU ÖNCEDEN ALIR DERLER.İLLAKİ BİR MIZIKLANMA YAŞANIR İŞTE..
SANADA KOLAY GELSİN CANIM,ÇOCUKLADA ONCA İŞ ZOR TABİ YARDIM EDE BİRİLERİ VARMI ANNEN FALAN..YALIZ ZOR OLUYORDA.
AYRICA KUKLARA TEPKİ VEREN MUSTAFAYI YERİM BEN HAM YAPARIM YA.
MUTLU ÇOCUK..
ÖPÜYORUZ..

pearl1453

Sağolasın canımcım walla haklısın.aman kralımız faruğumuzla anneciğimi gelmiş sayfamıza.mustafacık kral absinin ellerinden öper walla
  bütün gün vızıldadıktan sonra nihayet çok şükür ve MAŞALLAH :
Maalesef ailem yada yardım edebilecek biri yok yakınımda gurbet olayı yani.eşimde yazın çoookk yoğun kışında işi gereği fuarlara gidiyor yurtdışına yani çoğu zaman hepten yalnızım.ama eskiden tek başımaydım şimdi evimin küçük erkeki var minik paşamla kalıyoruz başbaşa....neyse 2 gündür duş almaya zamanım olmamıştı tam duşa giriyorum bebeğim ağlıyor çıkıyorum bebek durmayıncada tekrar giremiyorum. çok şükür eşim geldide o ilgilenir diye gönlüm rahat girdim duşa.
  neyse öpüyoruzz herkesii
  sevgilrimizi yolluyoruz :love7:

pearl1453

evet bugün burdada aralıksız yağmur vardı sicim gibi yağdı durdu. oğluma pencereden yağmuru gösterdim anlattım ne kadar anladı bilemiyorum ama..
dr teyzemizi ziyarete gidecektik(benim doğum dr)hediyemizi aldık falan ama hava muhalefeti ve dr ameliyatı yüzünden gidemedik.
  artık boy aynasına gülücükler atıyoruz maşallah.deli oluyor kendini görünce önce garip garip bakıyor sonra sürekli gülüyor siluetine.bütün gün gazdan muzdariptik akşamüstü biraz rahatladık. akşam hafif kustu şimdi nane çayı verdim azıcık emzirdim ve şükürler olsun sızdı bebeğimbende fırsattan istifade buradayım.
   :love9: :love9: :love9: UNUTMADAN HERKESİN SEVGLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love3: :love8: :love9: :love9:

mumkule

Bal böceğini öp bizim için annesi e mi?  :k06: