GEL BEBEĞİM.....

Başlatan TURKUAZ, 16 Temmuz , 2008, 14:16:16

« önceki - sonraki »

TURKUAZ

Gel Bebeğim,
      Hep yolunu gözlerim,
      Sana hasret yüreğim ,
      Gel Meleğim...

:love9: :love9: :love9:

Gel Bebeğim,
     Kokunla dinlensin
     Özleminle dolu şu kalbim,
     Gel Meleğim....

Gel Bebeğim ,
    Gül yüzüne baktıkça
    Tazelensin yüreğim

Gel meleğim
    Çok yaşlanmadan şu kalbim,
    Gel Bebeğim,
    Gül yüzüne hasretim......

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım turkuazım ne kadar güzel bir şiir böyle senmi yazdın bunu canım arkadaşım çok duygulandım ya inanki bizim meleklerimizde gelicek bir gün annelerine süpriz  yapıcaklar az kaldı canım sabret
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

oozge

CANIM aLLAHIM GÖNLUNE GÖRE BI BEBIS NASIP EDER İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA.
ŞİİRDE COK GUSELMİŞ BUARADA
BÖLE BI SARKI VARDI BIDE BENZIO SÖZLERI COK HOŞŞ :flowers:

TURKUAZ

canlarım sağolun,ben de inanıyorum gelecekler inşallah,duyguseli bi an geldi öyle içimden canım işte bigün bebişlerimize güzel ninniler söyleriz inşallah....

oozge

İNŞALLAHHHH CANIMMMM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
TULINIMEDE SANADA EN GUSELINDEN BEBISLER NASIP EDICEK ALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

amin amin canımcım inş az kaldı sabret burda bagırıcam ben bir daha ki ay hamileyim diye turkuazcım da arkamdan bagırıcak belkıde bende önce neden olmasınki

oozge

TURKUAZ

Kızlar,çok kötüyümmm,yine aynı boşluğa düştüm .2. denememiz de olmadı.Öyle hazırlamıştım ki kendimi,hayal ediyodum,yakınlarıma vereceğim müjdeyi.Ama yine olmadı.Çok yoruldum,çok ama çok yoruldum aynı duyguyu yaşamaktan,tekrar tekrar hayal kırıklığına uğrayıp kendimi toparlamaya çalışıp tekrar umutlanmaktan ,çok ama çok yoruldum.Gücüm kalmadı artık,her şeyi yaptım bu sefer ,o kadar çok dua ettimki anlatamam,ama artık çok yoruldum.Onca emek onca zaman,Allahım yine başa döndüm,çok çaresizim.Bunları size yazıp üzüyorum belki ama paylaşmak istiyorum,Dua edin bana Allah yardım etsin,isyan ettirmesin.

bebekistiyorum

üzülme bukadar lütfen ya seni çok iyi anlayabiliyorum bende uğraşanlardanım ama allah şükür yüzüm güldü dün öğrendim hamile olduğumu isyan etme bol bol dua et onun zamanı var zamanı gel,ince yüce rabbim veriyor

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

turkuaz cım lütfen ne konuşmuştuk ya hani üzülmek aglamak yoktu asıl böyle günlerde morelini yüksek tutucaksın demedik mi lütfen canım arkadaşım herşeyde bir hayır vardır sıkma canını bitanem bugünlerde geçer rabbim iziniyle seninde bebişin olcak inş

efsane

canım arkadaşım üzülme bak ösge bana derki sen üzüldükce bebegin senden uzaklaşır bende ösgeyi dinliyom hiç üzülmüyom zamnı vardır bitanem lütfen üzme ben cok duygusalım aglarım hemen valla cok üzüldüm sana yemin ediyorum her namazımın sonunda okudugum dualarda surelerde hep dua ediyom rabbim isteyen herkese hayırlı evlat ver die.olucak eminim inann zamanı var demekki meleginnin sana gelmesi için rabbim senin sabrını deniyodur belkide ama eminim bukadar duayı geri cevirmez bak bana heray adet oldugumda aglıyom karalar baglıyodum ama artık aglamıycam napalım kısmetten öte olmaz rabbim herşeyin iyisini bilir üzülme canım benim ben hepimiz için hamişler için herkes için burdaki meleklerim için bile  dua ediyom hem burda kactane bebegimiz var daha maviş emoşda dogurcak oh birsürü olcak ama bizimde olcak ama herşeyin başı sabır ok üzme kendini tmmmı canım iyi bak kendine öptüm kocamn :opucuk:agladını ösge görmesin eline  :caca:alır kovalar valla :flowers:

TURKUAZ

Sağolun arkadaşlar,eşim de ben de mahvolduk, dünden beri ağlamaktan gözlerimiz çıktı.Hala tutamıyorum kendimi.Desteğinize sonsuz teşekkürler,birilerinin umurunda olmak insanın acısını hafifletiyor.İnşallah en iyi şekilde atlatırız bu dönemi.Dualarınızda unutmayın neolur,lale,duyguseli,bebekistiyorum hepinize tek tek teşekkür edrim,iyiki varsınız

efsane

canım biz hep seninleyiz ama sakın daha fazla üzülme.buda gecicek bunuda atlatıcaksın zamnı gelince bagırcaksın hamileyimmmmmmm die inşallah rabbim hatırlı evlat versin.sen bizim arkadaşımızsın bizim umrumuzda olmıycanda kimin umrunda olcan kalbizim dualarımız seninle canım üzme kendini :opucuk:

oozge