27 Nisan , 2024, 22:33:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

balığımın fatih burak'ım

Başlatan fatişimbenim, 15 Temmuz , 2008, 00:24:02

« önceki - sonraki »

fatişimbenim

fatihimin ilkleri

ilk agu 42 günlükken

sünnet 5 aylıkken

ilk dişi 5 aylıkken

ilk adım 10.5 aylıkken
ilk yaşıda 18 temmuz

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

melegin ve sen aramiza hos geldiniz canim en guzel ilklerinizi paylasmak dilegiyle :flowers: :flowers:

fatişimbenim

teşekkürler hoş buldukk
inşallh ilklerimizi burda yaşar ve paylaşırız  ;)

guguş

inşallah canım hoşgeldiniz oğluşun ve sen :hello2:

fatişimbenim

aminnnnn hoş bulduk

güzel dilekleriniz için teşekkürler :flowers:

oozge

aramıza hosgeldın canımmm  :flowers:
hosgeldınn sndeee fatihh paşaaaaaa :flowers:

allh bagıslasın cnm
bol bol ılkler paylasman dılegıyleee

fatişimbenim

teşekkür ederim

fatih paşa adınada teşekkürler

inşallh güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle

sevda

MERHABALAR HOŞGELDİN ARAMIZAA FATİH BEBEK VE GÜZEL ANNESİİİ... :flowers: :flowers:

İLKLERİNİZZZ ÇOK GÜZELL  :nazar: :nazar: HAYATINIZ BOYUNCA BERABER İLKLERE VE GÜZELLİKLERE  ADIM ATMANIZ DOYASIYA  YAŞAMANIZ DİLEĞİMLEEE.... ;) :opucuk:

mavili

merhabalar sayfanız hayırlı olsun canım tüm güzellikleri burada paylaşmak dilegiyle :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers:

fatişimbenim

Alıntı yapılan: sevda - 15 Temmuz , 2008, 01:13:40
MERHABALAR HOŞGELDİN ARAMIZAA FATİH BEBEK VE GÜZEL ANNESİİİ... :flowers: :flowers:

İLKLERİNİZZZ ÇOK GÜZELL  :nazar: :nazar: HAYATINIZ BOYUNCA BERABER İLKLERE VE GÜZELLİKLERE  ADIM ATMANIZ DOYASIYA  YAŞAMANIZ DİLEĞİMLEEE.... ;) :opucuk:
evet ilkler ve onları görmek çok güzel ve insana mutluluk veren bi duygu inşallh herkez için aynı dileklerim benimde umarım bütün güzellikler bütün anne ve onların güzel melekleriniz olsun :opucuk: :flowers:

fatişimbenim

Alıntı yapılan: mavili - 15 Temmuz , 2008, 01:17:09
merhabalar sayfanız hayırlı olsun canım tüm güzellikleri burada paylaşmak dilegiyle :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers:
aminnn :amin: teşekkür ederim çok sağolun :flowers:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

merhabalar hoşgeldin aramıza sayfan hayırlı ugurlu olsun canım çok tatlı bir ogluşun var allah bagışlasın inş nice  güzel dostluk ve paylaşımlar yaşarız senınle öptüm
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

fatişimbenim

Alıntı yapılan: duyguseli_25 - 15 Temmuz , 2008, 09:44:15
merhabalar hoşgeldin aramıza sayfan hayırlı ugurlu olsun canım çok tatlı bir ogluşun var allah bagışlasın inş nice  güzel dostluk ve paylaşımlar yaşarız senınle öptüm
merhabalar hoşbulduk :flowers:
teşekkür ederim evet fatihim çok tatlıdır ve bütün bebeklerde öyle allah cümlemizinkini bizlere bağışlasın

inşallh güzel dosluklar kurmak dileğiyle  :flowers:

sevda

AMİN GÜZERLİM AMİNNN.... :amin: :amin:

AMA BURDA İNANKİ GÜZEL ARKADAŞLIKLAR HATTA DOSTLUKLAR EDİNECEĞİNE İNANIYORUMM MUTLAKA KENDİNE ÇOK YAKIN HİSSEDECEĞİN KİŞİLER ÇIKICAKTIRR.... ;)

fatişimbenim

Alıntı yapılan: sevda - 15 Temmuz , 2008, 10:23:08
AMİN GÜZERLİM AMİNNN.... :amin: :amin:

AMA BURDA İNANKİ GÜZEL ARKADAŞLIKLAR HATTA DOSTLUKLAR EDİNECEĞİNE İNANIYORUMM MUTLAKA KENDİNE ÇOK YAKIN HİSSEDECEĞİN KİŞİLER ÇIKICAKTIRR.... ;)
inşallh bende öyle umuyorum güzel dosluklar kurmayı şimdilik biz dışarı çıkıyoruz herkeze güzel bir gün diliyorum :opucuk: