ASLICIMMM VE ÖZLEMCİMMMM DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLUUU OLSUNNNNN

Başlatan sevda, 14 Temmuz , 2008, 11:53:00

« önceki - sonraki »

sevda

ASLICIMMM VEE ÖZLEMCİMMM DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNNNN...

DOĞUMDAŞLARR SİZİİİ.... :D

SİZLERİ VEE MELEKLERİNİZEE AİLENİZLE TÜM SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE HAYATINIZ BOYUNCA

HEP MUTLUUU ....ŞENNN..VE EN ÖNEMLİSİİİ SAĞLIKLI BİR HAYAT GEÇİRMENİZİ DİLİYORUMMM..

SEVGİLERLE SEVDA VE ARHANNN......

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

aslio

Canımm çok tatlısın çok incesin tşk ederim  :flowers: acaba doğumgünümü yanlışmı yazdım foruma diye merak ettim 20 Temmuzda doğum günüm :-[ ama ben şimdiden kabul ediyorum öpüyorum seni

sevda

AMA 14TEMMUZ DİYE GÖRÜNÜYORR FORUMDAAA ... :-[ :-[ ÖNCEMİ KUTLADIM ŞİMDİ.... :suclu: BEN FORUMDAKİ ALTTA YAZAN TARİHİN YALACISIYIM YAAA... :-\ AMA OLSUN YİNEDE EN ÖNCE BEN KUTLAMIŞ OLDUM DİMİ OLAYA BİRDE BU TARAFTAN BAKALIM VE MUTLU OLAYIMM ÇAKTIRMADANN... :k06:

desree (Özlem)

Sevda çok incesin ve düşüncelisin :flowers: ama benim doğum günüm de yarın ama kutladığın için teşekkür ederim ;)

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

sevda

AMA BENN AMA BENNNN DİYE DEVAM EDİCEM ŞİMDİ OLMIYCAKK VALLA FORUMDA ÖYLE GÖRÜNÜYORDUUU TÜHH YAAA YA BEN YANLIŞ ANLADIMM YADA ....NEYSE BENİ AFFEDİN OLURMUU SADECE SÜPRİZZ YAPMAK İSTEMİŞTİM SİZEE YAAA... :suclu: :suclu:

ponçik

ÖZLEEEEEEM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ARKADASIM
:occasion16: :occasion16: :occasion16:
SELIM GONZALES VE ESINLE BIR ÖMÜR BOYU
SAGLIKLI, HUZURLU , MUTLU BIR HAYATINIZ OLSUN
HERSEY GÖNLÜNCE OLSUN
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

aslio

ÖZLEMCİM

DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN.. YAKIŞIKLI OĞLUN VE EŞİNLE MUTLULUKLAR DİLERİM :flowers: :love7: :wav:

oozge

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

aslııı
      ve
         özlem

:love9: :love9:doğumgunlerınız kutlu olsunnnn.
Allh svdklrnızden eşinizden ve bebişlerinizden ayırmasın sızı hıc.
hep gulsun o gusel yuzlerınız inşallahhhh  :love9: :love9:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

emosum

özlem ve aslı dogum gününüz kutlu olsun kızlar nice mutlu seneler diliyorum
:flowers: :flowers:

duru boncuk

ASLICIM DOĞUM GÜNÜN DAHA GELMEDİ AMA OLSUN ŞİMDİDEN İYİKİ DOĞDUN MİNİK CADIM VE EŞİNLE BİR ÖMÜR MUTLULUKLAR CANIM :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ÖZLEM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN AİLENLE BİR ÖMÜR MUTLULUKLAR DİLİYORUM :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

desree (Özlem)

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

-Butterfly-

ASli'cim  ve Ozlem'cigim  Happy Birthday herikinizede.. Sevdiklerinizle bir omur, saglikli, mutlu  nice nice yillara  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

desree (Özlem)

aslio

Arkadaşlar çokkk teşekkür ederim kutlama için.. hepinizi tek tek öpüyorum... :love7: :love3: :love7: :love3:

desree (Özlem)

Aslı doğumgünün kutlu olsun ailenle bir ömür boyu sağlıklı mutlu olmanı dilerim :love9: :flowers: