GEBELER İÇİN GÜNLÜK BESLENME PLANI

Başlatan -GAMZE-, 13 Temmuz , 2008, 09:51:58

« önceki - sonraki »

oozge

mavişşşim ıyı fıkır ama bnce ben hıc dahıl olmayım bu yedıklerımızı yazalım konusuna :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
bomboş bı msj gelır oyzuden dıorumm sadece su yazannn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

ösgecim bende vazgeçtim zaten ben yazmayım yediklerimi ama  yazan olursa zevkle okurum :toothy10:

oozge

bencede sen vazgec yksa burda oklavalar hıc ınmıcekkkk :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

onu düşündüm zaten saat kaç olmuş yedigimi yazsam beni forumdan kovarsınız ama midem agrıyor bişeyler yeyince birde bu çıktı tam çok yeyip eloşa kilo aldırmaya çalışacakken

oozge

bnde okurken dıodum acaba sımdı ne bahane uydurcak dıye :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
bak kalktı bıle oklava soyledım bn sna demiiiiiiiiiiiiiiii

mavili

tamam tamam indirin oklavaları süt içiyorum şuan

oozge

sütmüüüüüüüüüüüü okadarcıkmı yanında bişi yok deme sakın  :-\ :-\ :-\

mavili

evet sadece sütdü ama şimdi birkaç bisküvide eklendi akşam yemegine az kaldı o yüzden atıştırıp iştahımı kapatmayım diyorum eşim gelir yarım saate bugün geç kaldı biraz

oozge

hımmmm ehhh hadı acıdımm hıc yememekten ıyıdır :laughing7: :laughing7: :laughing7:

eşin hayırdır bı sorun yk demı  :-\

mavili

yok canım hastane yogunmuş çok hasta varmış bitirmeden de poliklinigi kapatmak istememiş yazık çok uzak köylerden geliyorlar felan dedi yarın yine gelmek zorunda kalmasın hastalar diye geç çıkıyor

bizde kızımla baba gelecekte yemek yiyecegiz diye bekliyoruz

oozge

ayy ne gsuel yaa nkdr dusuncelı bı doktor eşin.keske her doktor bunlrı dusunseee  :-\

mavili

eşim çok yufka yüreklidir hastanede görsen onu çalışırken kendini paralıyor hastaları için bazen bazı malzemeleri sosyal güvenlik kurumları ödemiyor eşim onları kendi alıp hasatalarına kullanıyor çok üzülüyor

ben onun bu huyunu çok seviyorum ama kendini çok yoruyor akşam eve geldiginde her seferinde pestili çıkmış oluyor bize vakit ayıramıyor yorgunluktan

gerçi bizim hastanede herkes böyle küçük bir hastane oldugu için hastalara herkes elinden gelen yardımı yapıyor sonuçta hepsi sıkıntılı oldugu için geliyor derman aramaya bende çok yufka yürekliyimdir hastalar beni çok severdi benim nöbetimi takip edip aylık enjeksiyonlarını sadece bana yaptıran teyzelerim vardı yaşlı yaşlı

iyi davranmak benden bişeyler eksiltmiyor sonuçta imkanım varken herkesi hoş tutmak isterim ve sevap da kazanırım böylece :k06:

oozge

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
eşini ve seni tebrık ederım canım bu yazdıklrın super bıseyyy inan en dogrusu buuu o ınsanların dualarını almak ztn apayrı bırseyyyy :amin: :amin:

mavili

hilalcim bu sayfanın başında yazıyor gamzemin eşsiz bilgileri :k06:

oozge