GEBELER İÇİN GÜNLÜK BESLENME PLANI

Başlatan -GAMZE-, 13 Temmuz , 2008, 09:51:58

« önceki - sonraki »

oozge

cnm takma bu 8 kılo durumunu alıcaksın emın olllll

emosum

bencede takma ki kilo alasın yoksa aalamassın bak ben hiç taktımmı şimdi oldum 18 kilo :k06:

mavili

inşallah ama az kaldı ya  benim gittikçe iştahım kapanıyor zorla yemeye başladım akşam eşim gelene dek sadece peynir ve süt içmiştim akşam yediklerim de yalan oldu

-GAMZE-

hehehe ben ardaya maıleyken rahat 200 kılo portakal yemışımdır gunde 4,5 tane yıyodum ama yemek yemıodum fazla ama her hafta son pıkknıge gıdoduk tavuk cok yıyodum hıcde yaramamış oluma kendıme yemısım :ehi: :ehi:

oozge

bide söluo kendıme yemişim dıye :ehi: :ehi: :ehi:
ama mavısım en yogun dönemı suan yanı eloş bebişn cok hızlı kılo alma dönemi
ne yese mutlaka bı faydası olucaktır.
bıtanem sn zorlama kendını sakın yemeye calıs sadece yıyemıosanda ölum yok ya ucunda dha cok hstalanıcaksın mıden kotu ztn bu ara  bıde ıstıfra oldu dun aksm ıyıce kılo vercenn
zorlama sakın cnm sadece atıştır gıt gel atıştır ama sakın aç kalmaaaaaa ;)

-GAMZE-

ewet mavişim bak bu dönmeler çok öenmeli bundan sonrası sana yaramaz merak etme bundan sonrasını  eloşumuz alırr  ne cok zorla nede aç kal istifar eettık sonra tekrar ye ac kalma  yemıosan bıle tuzlu krekerler atıştır ama ac durma cok onmelı bu donmeler  ben  doguma 20 gun kala gıtım doktora arda 2.5 kıloydu doktor dedıkı 3.5 dogar merak etmeyın ben ıyı  kıloku dogar dıe yemedım son zmaanlarda arda ala ala 20 gunde 250 gr almış ne kadar uzulmuştum  :'(

oozge

ama senın yuzunden alamamış çocuk bak emoşunkı nsl aldıııı
sen tombiş olmsnı ıstemıodun herallde heeeeeeeeeeee :k06: :k06: :k06: :k06:

-GAMZE-

yok kıs ıstıodum olmadı ösge yapamadım şu resimleri yaa  :'(

oozge

ee ben okdr annattım annatttım ama yapmadınn  :caca: :caca: :caca: :caca:

gel özeleeeeeee hemennn anlatayım

-GAMZE-

oozge

-GAMZE-

oozge

geldm geldm grdm dıger syfaya yazdm msjı şaşırdm şok oldm yapmıssın fotoyu oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :muzz: :hello2: :hieyt: :hello2: :muzz: :hello2: :hieyt:

-GAMZE-

ewet kacmaz benden bişi   :toothy10:yavrum yerını ne kadar yadırgadıysa ssat 9 dan berı yuyuo   :hello2:

oozge

annim kıyamam ona ben yerım bu fındık gözluyuuuu
allammm nasarım degcek bk şimdikk dur nasar boncuklrnı koyayım hemencıkk
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
acıkmıstır kıs emzırseydın bıara :k06: