27 Nisan , 2024, 22:23:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızım hala yürümüyor?

Başlatan elen, 13 Temmuz , 2008, 07:29:55

« önceki - sonraki »

elen

20 aylık kızım hala çok hızlı emekliyor fakat hala bir kalkıp yürüyemedi.sanki uzun bir zaman daha yürümeyecek gibi geliyor.

Ecrin57

slm elencigim bir rahatsizligi yok degilmi kizinin herhangi bir sorun yoksaa gec yuruyucek olabilir takma kafana hizli emekliyormus annesi baksana bazi cocuklar gec yurur gec konusur yakinda kalkar yurur insallah seni sasirtir annesi uzulme :opucuk:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

CANIM HER ÇOCUĞUN GELİŞİMİ FARKLIDIR SIKMA CANINI İNŞALLAH SENİN YARAMAZ  DA YÜRÜYECEK HATTA KOŞTURACAK...( YÜRÜMEME NEDENİ PSİKOLOJİK OLABİLİR İSTERSEN Bİ DR A GÖTÜR)

eminenurum

selam canım arkadaşlarıma katılıyorum herbebeğin gelişimi farklı oluyor benim kızım yaşını karşıladı halamızın torunu 18 aylık hala yürümüyor doktoruda söylemiş her bebek farklı şey lere odaklanır kimi emeklemeye kimi konuşmaya kimi yürümeye dmekki senin kızın emeklemeye odaklandı inşallah bir an önce yürür canım seninde için rahatlar

nesrin

18. aydan sonra yürüyemeyen çocukların mutlaka uzman bir hekim kontrolünden geçmesini öneriliyor. Dilerim ciddi bir sorun yoktur.

zhr38

canım üzülme yaa yürür inşallah..
her cocuk kendi başına ayrı bir bireydir ve hepsinin gelişimi boyu kilosu zekası fiziksel gelişimleri aynı olmaz hepsi farklıdır bunu dert etme bence ....

Ecrin57

elencim slm sanirim ikinci bebegin oldu fakatt buyukk kizin yurudumu merak ettim  burayada belirtmemissin canim  suan yuruyormu artik

ikinci bebegini de almissin kucagina allah anali babali buyutsun insallah :nazar: :flowers: