27 Nisan , 2024, 11:42:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

epidural, sezeryan ,normal doğum hangisi sizce

Başlatan -GAMZE-, 11 Temmuz , 2008, 23:29:06

« önceki - sonraki »

-GAMZE-

arkadaslar ben bı normal dogum yapmış kişi olarak normal dogumu öneriyorum kimisi sezeryan kimisi epidural istio  sizce hangisi bilgilerinizi paylaşıp sohbetlerınızı beklıyoruz

sevda

HATUN AÇMIŞSIN SAYFANII AFERİN SANA... :aferin: :aferin:

BU ARAD SEN KAÇ YAŞINDASIN FISTIK... ;)

-GAMZE-

benden hiç bişi kaçmaz valla 20 yasındayım 2.5 yasında arda isminde cok tatlı bi olum var teyzesi  sen

sevda

EE RESİMDEKİ DAHA KÜÇÜKLÜK HALİMİİ MELEĞİNİNN... :nazar: :nazar: :nazar:

BENİMDE 26 AYLIK BİR OĞLUM VAR VE BENDE 31 YAŞINDAYIM... ;)ADI ARHAN..

-GAMZE-

ewet orda 40 yenı cıkmıştı galiba zaten kucuk dogdu 2.750 allah bagıslasın ismiyle yasasın

sevda

ALLAH HEPİMİZİN MELEĞİNİ BAĞIŞLASIN YARABBİM... :amin: :amin:

BEN KAÇIYORUM HAYATIM SONRA YAZIŞIRIZ YİNE OLDUMUU...İYİGECELERR SANA VE MELEĞİNEE... ;)

-GAMZE-

saol ablam sanada ıyı geceler benım herfi yok bu gece otur otur dur   :ehi: :ehi::sende paşayı op benım ıcın

mavili

kız sende bizimle yaşıtsın bizde emoş ösge 21 yaşındayız

mavili

sayfan hayırlı olsun bu arada eşin gece mi çalışıyor zor olur senin için

-GAMZE-

saol canım ewet aynı yaştayız bende 21 olcam onumuzdekı ay  yok ya benım eşim gece calışmıoda lansman yani toplantıları oluo pazarlamacılık yaptıgı ıcın  ankaraya toplanttıya gıtı ılkd efa ayrı kaldık uyku tutmuo  :crybaby2: :crybaby2: napim

emosum

Alıntı yapılan: sevda - 11 Temmuz , 2008, 23:33:20

BENİMDE 26 AYLIK BİR OĞLUM VAR VE BENDE 31 YAŞINDAYIM... ;)ADI ARHAN..
:icon_scratch:
sevdacım ben senin resimlerini görmüştüm ama hiçte 31 göstermiyodun ya

mavili

bende görmüştüm ve fıstık gibi bir hatundu degilmi emoşum ya bende şaşırdım 31 olmasına ama bişey demedim daha genç gösteriyor  :k06:

sevda

EMOŞŞŞ VE MAVİŞŞŞ BEN SİZE ŞİNCİK NE ISMARLIYAYIMM YAAA... :opucuk: :opucuk:

ACAYİP SEVİNDİRİK OLDUM BU SÖZLER KARŞISINDA İYİMİİ... ;D ;D ;D

ÇOK SAĞOLUN GÜZELLERİMM BENİMM BU ARAD GAMZECİM SEVDA DİYEBİLİRİSN HAYATIMMM ABLA DEMENE GEREK YOKK GÜZELİMM SEVDA DA YETERLİ BENİM İÇİN AMA SAYGINDAN ÖTÜRÜ ÇOK TEŞEKKÜRLERR BAK KOCAMAN BİR AFERİN ALDIN BENDENNN.. :aferin: :aferin: CANIM... :opucuk:

emosum

-GAMZE-

peki sen nasıl istersen sevdacım  ben gormedım ama gormuş ıbı yapımda banada al ne istersem  :ehi: :ehi: sevda manyak bı hatundun gordum 20 yasında gıbı duruodun hehehe :ehi: :ehi: