EVLİLİK YILDONUMU SLAYTIM:)

Başlatan tweety0555, 24 Kasım , 2012, 00:57:32

« önceki - sonraki »

tweety0555

MERHABA ARKADASLAR 24 KASIM EVLILIK YILDONUMUZ 10 YILLIK EVLIYIZ :love9:
                                     24 KASIM OGLUMUN DGUNU    8 YASINDA ARTIK :love7:
                                      24 KASIM OGRETMENLER GUNUM 11 YILLIK OGRETMENIM :flowers:

ESIME BIR SLAYT YAPTIM BU GECE YEMEGE GITMEDEN ONU KARANLIK ODAYA SOKTUM TVDE BUYUK EKRANDA ACTIM BENDE CIKTIM DISARI YALNIZ IZLEDI COK HOSUNA GITTI ICERI GIRDIGIMDE GOZLERI DOLMUSTU :y25:
BIZ COK SIKINTILI GUNLER GECIRDIK AMA COK SUKUR BIRBIRIMIZDEN VAZGECMEDIK :amin: :love8:

SLAYTIN BASINDAKI VE SONUNDAKI SIIRLER ONUN BANA YAZDIGI 300DEN FAZLA DORTLUKLERDEN IKISI...

http://www.youtube.com/watch?v=cNmL5I-lOYM&feature=youtu.be

Aşkk

ayyyy çok güzel  mutluluğunuz daim olsun  :amin:  :amin:  :amin: öğretmenler gününüz kutlu olsun  :opucuk:         :flowers:  :flowers:  :flowers:

bhrssyy

:alkış: canıım cok güzel olmuş ellerine sağlık mutluluğunuz daim öğretmenler günün, oglusununda dogum günü kutlu olsun  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:

almila__

hocam çoook güzelll  :y25:
öğretmenler günümüz kulu olsun  :flowers:

muhribe

özlemcim çok ama çok güzel olmuş  :love9:

eşine söyle senin kıymetini bilsin, çok güzel ve hanım hanımcıksın  :icon_thumright:

tek bi espri yapıcam izninle, kız eşim 10 senede amma yaşlanmış simsiyah saçlar beyazlamış naptın adama  :ehi: :opucuk:

tweety0555

SAGOLUN ARKADASLAR EVET YAAAA COK YASLANDI AMA BENCE SIMDIKI HALI DAHA IYI :ehi: :ehi: BIRDE ONUN DEYIMI  ILE OMRUNU YEDIM :toothy10: :toothy10:

๑ஐtek tabancaஐ๑

çoook güzel benim bile gözlerim doldu adamcaz ağlamadıysa iyi  :y25:
öğrt. günün evlilik yıldönümün ve oğlunun d.günü kutlu olsun sağlıkla mutlulukla nice seneleriniz olsun  :opucuk:

tweety0555

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 25 Kasım , 2012, 20:11:01
çoook güzel benim bile gözlerim doldu adamcaz ağlamadıysa iyi  :y25:
öğrt. günün evlilik yıldönümün ve oğlunun d.günü kutlu olsun sağlıkla mutlulukla nice seneleriniz olsun  :opucuk:
AGLAMADI AMA GOZLERI DOLDU :k06:  SAGOL CANIM BENIM :opucuk:

xxcansuxx

özlemmmmmmm süper olmuş ellerine sağlık mutluluğunuz daim olsun

ZAHİR

çok duygulandım bende ...  yarında bizim evlilik yıldönümümüz yetiştirebilrsem bende böyle bi slayt hazırlarımm

daha nice yıllara sizinde
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

26 Kasım , 2012, 11:37:24 #10 Son düzenlenme: 26 Kasım , 2012, 11:39:17 °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°
cok güzel olmus  :love9: :love9: :nazar: :nazar: nice senelere insallah  :amin: bizde gecen hafta 5.senemize girdik  :love7: ben ona köprüye yazi astim isimlerimizi tarihi bide seni seviyyorum yazmistim  :love9: gece gece ugrastik arkadaslan ama güzel oldu beyendi  :k06: o da bana 50tane gül almisti  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

aşkitoom

kızlar slayt nasıl yapılıyor,bizimde ocak ayında yıldönümümüz. :love9:

ZAHİR

Alıntı yapılan: aşkitoom - 04 Aralık , 2012, 09:58:03
kızlar slayt nasıl yapılıyor,bizimde ocak ayında yıldönümümüz. :love9:
ben film şeklnde yaptım windows movie maker programını kullanarak başına kısa bi film ekledim (iş arkdşlarım yaptı tabi )   sonrasına resim ekliyosun ve müziğide resimleri koydupun yere atıyosun..
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

Bluegirl

Çok güzel olmuş özlemcim Mutluluğunuz daim olsun bi ömür boyu  :love9:
Allah bi yastıkta kocatsın inşallah  :amin:

tweety0555

SAGOLUN ARKADASLAR... BENDE COK SEVEREK YAPTIM COKTA EGLENCELI BIR IS...