02 Mayıs , 2024, 09:32:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En çok kurduğunuz hayaller

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Kasım , 2012, 19:34:50

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evet hanımlar en çok hangı hayalleri kurarsınız :love9:

hüzünden_gelme

yesem yesem kilo almasam mesela benim ennn büyük hayallerimden biri  :ehi: :ehi:

iklima

Kreşim oldugnu ve hazır dogurulmuş biri erkek digeri kiz 2 çocugum oldugnu hayal ederim.dogumlari atlatmiş yavrularini bi dünya arkadasla büyüten bi anne oldugmu.bir de çok rahat araba kullandgmı hayal ederim.bunlar en sık olanlar.ben çok hayal kurarım bazen kurdugum hayallerin sonunu getirebilmek için uykularımı feda ederim o derece yani.sınır tanımam
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

mavişim80

k.validemin olmadıgı sakin eşimle mutlu huzurlu bi hayat sürdüğümü
beraber tek yürek kararlar alıp uyguladıgımızı
3 cocugumuz oldugunu hazır doğurulmus tabii
suan hamileyim tırsıyorum artık :)
bi işte calıstıgım  vs vs vs vs
oo hayallerim cok değişir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aşkk

ben hiç hayal kurmam sevmem fazla gerçekçiyim sanırım  :dontknow: ama bi tek şeyi hayal edemeden duramam hamile olduğumu hayal ederim  :love7:

Bluegirl

ยรlคภ๓คz göภlüm

14 Aralık , 2012, 16:41:24 #6 Son düzenlenme: 18 Temmuz , 2013, 08:39:03 ยรlคภ๓คz göภlüm
Alıntı yapılan: mecnunum - 06 Aralık , 2012, 00:39:04
ben hiç hayal kurmam sevmem fazla gerçekçiyim sanırım  :dontknow: ama bi tek şeyi hayal edemeden duramam hamile olduğumu hayal ederim  :love7:
hayalin de gerçek oldu...
ben de oğlumun kardeşini sevdiği anı hayal ediyorum...

inşallah benim de hayalim gerçek olacak... şimdiden karnımdan seviyor, sarılıp, öpüyor.

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: mecnunum - 06 Aralık , 2012, 00:39:04

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  hayal değill artık ceylanımm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aşkk

evet canlarım şükürler olsun hayallerim gerçek oldu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

demek ki gerçeklik kısmı hala geçerli  :k06: :k06: :k06:

Allahım bana olmayacak şeylerin hayalini kurdurmuyo  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Balböceği

Hayal çok ya hangisini yazayım  :icon_scratch:

Eloshh

Dua Dua Dua...

iklima

şu sıralar en çok bebisimi kucağıma alıp kokusunu içime ekmeyi ve onu emzirmeyi hayal ediyorum.
daha önceleri de eşimin ailesinin hatta sülalesinin telef olup gitmesini yeryüzünden silinmesini hayal ediyordum
ama bu baya uçuk bir hayal miş suan yazarken daha iyi anladım :k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Aşkk

kübracım seninle hayallerimiz ortak canım   :suclu: :suclu: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

benimde hayalimi çalmışsın iklima  :k06: :k06: :opucuk: