Ezgi'ye kardeş geliyor :) ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ ( Banu hamile :)

Başlatan Balböceği, 23 Kasım , 2012, 13:22:01

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

cahil insanlara laf atılmıyor kızlar artık dinlememekte buldum ben çareyi cevap bile vermiyorum çoğu şeye banada çok dediler ilk bebede olmuyor mu diye oldu ya 2.için şimdi sus puslar eltimim 3çocuğu oldu arka arkaya yurtdışında yaşıyor millet onada konuşuyor

edam eltim 3 çocukla tek başına tatile geldi biri kucağında 4 aylık diğeri 2 yaşında diğeri 5 yaşında uçakla... sen neden gelip gidemeyeceğini düşünüyorsun 2 çocukla rabbim istediğin zamanda nasip etsin  :amin: :amin: bakarsın tatile ananesini görmeyi oda ister hamiş hamiş gelirsin trye  :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Yok yok bende aynen cevapladılar vermiyorum, ben bı kere istemiyorum şimdilik dedim

Bunun ustune 30 kere konuştu  :ehi:

İnşallah istediğim zamanda olur  :amin:

Bide size bişey deyim mi  :ehi:

Buraya sık girdiğimden sanki aha emi dogum yapmış gibiyim  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

edam ALLAH güzel gönlüne  göre versin her istediğini  :amin: :amin: :opucuk:

gerçekten siteye girince öyle oluyor taptaze duygular her hamişle yeniden hamilesin doğum yapanla yine o günlere gidiyorsun bekleyenle bekliyorsun  :love9: :love9: :love9:

bende istiyorum 2.yi ya banuyla daha çok ister oldum  :suclu: :suclu: :suclu:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Kasım , 2012, 21:39:15
edam ALLAH güzel gönlüne  göre versin her istediğini  :amin: :amin: :opucuk:

gerçekten siteye girince öyle oluyor taptaze duygular her hamişle yeniden hamilesin doğum yapanla yine o günlere gidiyorsun bekleyenle bekliyorsun  :love9: :love9: :love9:

bende istiyorum 2.yi ya banuyla daha çok ister oldum  :suclu: :suclu: :suclu:
Yok yok bekle hele bize katil bak biz yaza sonbahara düşünüyoruz sende katil bize  :hieyt: :hello2: :ehi:

fıstık

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Kasım , 2012, 21:15:36
Kalmayacak cok şükür  :amin: :amin:

Sende zor gunler geçirmişsin  :sad1: :sad1:

Halbu ki olmus bir tane niye tüp bebek yapacaksin  :honk:

Cahiller cahiller  :'(

doktor 1 sene yasak koydu hem ruhen hemde fiziken toparlanmam için

ama inanmadılar 1 sene yasak mı olurmuş ya bebek olmazsa naparmışız filan feşmekan

Allah var kayınvalidem ağzını açmadı ama etraftakiler erip yettiler  :cildir:

Burda bebek için uğraşanları o kadar iyi anlıyorum ki

Sırf başkalarının çenesi kapansın diye iyice stres oluyolar eminim Allah kolaylık versin  :amin:

Selma27

Cok buyuk bir cesaret.. Allah yardimcin olsun canim. 2 cocugu arka arkaya yapmanin avantajlari desavantajlari var.. Cunku etrafimda goruyorum ..Suan bir bayanin kizi daha 20 aylik, oglu da 4 aylik. Acayip zorlaniyor.. Kizi cok hareketli ..Yinede Allah nasip etmis saglicakla kucaginiza alirsiniz insaLAlah

banu_fth

Selmacim is yerinde esim bize oda yapacak. Yere hali dosiycek bide besik atcaz icine. Bi masa bi bilgisayar
benim calisma odam cocuklarimla olacak Allahin izniyle. Evde iki ay kaliriz sonra hep beraber ise.
Ezgi yuruyor olur gider babasiyla ise. Bende evde islerimi hallederim alirim ikinciyi pusetine atarim arabama atlar giderim.
Ezgi nin akilli yada yaramaz olmasi ilk iki ay onemli zaten yaz olacak alir alir cikarim parka.
Kucuk hava alir buyukte enerjisini atar :ehi:
Oyuncaklarini atarim yere. İs yerinde tv de var kocaman arada gider ord cizgifilm accar ona abileri

boyle plan yapip hayal ediyoruz. Esim simdiden aldi arabami. O sozlerini tutuyo. Allah var ezgide bole yardimci olmamisti.
Konustum bak dedim sen cok istedin bunu bana yardimci olmalisin dedim.
Heralde lan salak dedi :ehi:
Sonrada bu oda isini filan soledi ertesi gun.
Massallah degisim buyuk esimde . İnsallah boymle kalir.

banu_fth

Evde tek basima olsam haklisin. İnsan delirir.
18aylik bebekle ugrasnmak kolaymi.. Ama iki aylik olan sutunu icsin uyusun :ehi:
Zaten soz geciremedigim yerde babasi olacak yanimda ve ezgiyi disipline ediyo simdiden.
Simarik cocuklar gibi ikide bi aglayarak kendini yere atiyodu ezgi.
Babasi iki kez konustu. Babannesi ne anliycak bebek dedi. Ama ezgi yapmiyo artik.
Hic sevnmedigimiz cocuk tipidir viiyy viiiiyy  aglayarak konusan cocuklar.
İns bi daha yapmaz ezgide :amin:

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar:
maşaallah banu siz düzeni oturtuyorsunuz planlar süper sen yapmıcanda ben miyapcam 2.yi  :ehi: :ehi: :ehi:
ayyy benim eşim hamileliğimde çok yardımcıydı şimdi işlerden dolayı kızımı bile göremez oldu çok yoğun inan bebeği tek büyütüyorum ne akıla hizmetse 2.de cılkım çıkar artık  :k06: :k06: :k06:

melek100lü

:nazar: :love9: :opucuk: hayırlı uğurlu olsun inşallah banucum  :flowers: :amin: :love9: :nazar:

inşallah sorunsuz geçer hamileliğin sağlıkla alırsın kucana :amin: :nazar:

banu_fth

Sagol melekcim amin insallah sende saglikla kavus..

Canancim valla sozlerini yaparda guzel olacak . Esime bagli guzel olmasi ikinci cocuk fikrinin ..
  bakalim hayat ne gosyercek ev berbat durumda :)
İns toplsarim esim gelmeden :)

esracım

Canım tebrik ederim  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: Allah ım tamamına erdirsin  :amin: :amin: Her zorluğun bir çözümü vardır bence.Tabiki çıldıracağın zamanlarda olacaktır ama gün gelecek hepsini unutacaksın özellikle ikisi birbirine destek olduklarında iyiki aralarında yaş farkı yokmuş diyeceksin.Bence sizler anne baba olarak her şeyin üstesinden gelirsiniz.

KasrıCinan

;D canım çok şaşırdım ama rızkıyla gelir bebeğin insallah..Sayfamızda 2. bebek olarak ilk sırayı aldın ikinciyi kim alacak bakalım...ALLAH tamamına erdirsin.......ALLAH kolaylık versin,,, :nazar: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ayy

doğangüneş

burayıda yeni gördüm kızlar banu neyin deyince bakındım hayırlı olsun dicektim arkadaş yok  :sad1:

hayırdır yaa neler oluyor özgeyidegörünce çok şaşırdım  :icon_scratch: :icon_scratch: