Ezgi'ye kardeş geliyor :) ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ ( Banu hamile :)

Başlatan Balböceği, 23 Kasım , 2012, 13:22:01

« önceki - sonraki »

tulayysl

banu basligi gorunce soka gordim walla. allah kolaylik versin sana canim. sagligitla al kucagina ins

hüzünden_gelme

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

BEN DEMİŞTİMM İÇİME DOĞMUSTU YAAA  :k06:  :k06: :k06: SAĞLIKLI SIHHATLİ Bİ 9 AY GECIRIRSIN INSALLAH  :love9:

EZGİŞ ABLA MI OLUYOR SIMDI    :k06:  :love3: :love3: :love3:

laracroftt

hayırlı olsun banu
Bızım kızların fazla arası yok,2.yı dusunemem asla fıttırırım ben yaa :ehi:
Iyı cesaret cnm valla allah kolaylık versın,tamamına erdırsın...

Aysenurum sen berı dur hele soyleee :caca:
Beben 2aylık daha :caca:
Kamyonları devırıp devırıp aglıon ya hamıssem dıye :ehi:
Onlem almazsan gıdısat kotu
Artık senın konunu ben acarım :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

banu_fth

ah gulcıncım ezgıde cok hareketlı bı cocuk sureklı de bırı onunla konussun ısteyen bı tıp yalnızda oynamaz  :ehi:
cok nadır oyuncaklarının basına gıdıp oturdugu .. arada bı gıder hepsını ıssırır dıslerını bı kasır gelır  :toothy10:
oynamazsam benı ıssırıyo  :toothy10:
sutten keseyım dedım salca surdum aksam salcayla bırlıkte emdı baya bı agladı önce sonra öle emdı  :ehi: o kadar da ınattır .. ıyı cesaret evet ama esım yardımcı olucam sana dıyor ... elımden her ıs gelır sen merak etme dıyor  :icon_scratch: :dontknow:
hayırlısı  :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: » Ŧıѕıʟтı « - 23 Kasım , 2012, 18:03:39
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

BEN DEMİŞTİMM İÇİME DOĞMUSTU YAAA  :k06:  :k06: :k06: SAĞLIKLI SIHHATLİ Bİ 9 AY GECIRIRSIN INSALLAH  :love9:

EZGİŞ ABLA MI OLUYOR SIMDI    :k06:  :love3: :love3: :love3:

evet tatlım abla oluyor  :k06: :love9:
bugun kan testıne gıtcem gece  :hello2:
sonrada kalp atısı duymaya ıkı hafta sonra ezgısın doktoruna aynı yere gıtcem  :hello2:

banu_fth

Alıntı yapılan: sukeyna - 23 Kasım , 2012, 15:26:07
Allah tamamına erdirsin :nazar:

amın Allah razı olsun  :amin:

Alıntı yapılan: mutluluk - 23 Kasım , 2012, 15:33:47
banucum hayırlı olsun canım. :flowers:
:opucuk: tesekkkur ederım cnm darısı basına olsun ınsallah saglıkla  :amin:

Alıntı yapılan: tulayysl - 23 Kasım , 2012, 17:58:36
banu basligi gorunce soka gordim walla. allah kolaylik versin sana canim. sagligitla al kucagina ins
:k06: :k06: :k06: :k06:  bır kac ay sonrada olsa ıstedıgımız bıseydı cnm bu surprız yumurta valla .. hesaplamalarımda yanılttı benı  :ehi: :ehi: ıstıyorduk zaten Allah kolaylık versın napalım .. bırlıkte buyusunler  :k06: :love9: gelmiş artık hosgelmıs  :ehi: :hieyt:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 23 Kasım , 2012, 13:53:12
Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 23 Kasım , 2012, 13:47:45
zeytın senden feyz alıyom aacım .. motor yaptırcam  :ehi: :ehi: :ehi: lazım oluyomus  :suclu: :toothy10:

banu yaptır anacım yaptır lazım olacak  :ehi:

kac beygır olsun cnm sen tecrubelısın işe yaramaz bıse yaptırmamayım sımdı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: -medcezir- - 23 Kasım , 2012, 14:19:59
ayy çok sevindim cnm kucağına aldığın günleride görürsün inş.  :amin:  :amin:
ben kendime aceleci diyodum sen bendende aceleciymişsin  :k06:
bende hamile kaldığımda kızım 15 aylıktı
şimdi oğlum 6 aylık iyikide olmuş diyorum  :love9:  :love9:

ıns bende böle derım  :k06:  :love9:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
en azından bırılerı dıyor  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Alıntı yapılan: fıstık - 23 Kasım , 2012, 15:04:08
YA BEN DUA ETMİŞTİM AMA EDA NÜKÜŞ VE NUR İÇİN ETMİŞTİM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SANIRIM İSİMLER KARIŞMIŞ  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
arada kaynadık desene  :laughing7:

banu_fth

Alıntı yapılan: bnsroni - 23 Kasım , 2012, 14:01:06
Hayırlı uğurlu olsun :nazar:
Benim ödüm patlıyor 2 cocuk fikrinden valla :cildir:
Allah ısteyen herkese nasp etsin :amin:

bazen bende cok bunalıyordum of dıyordum ıkıncıyı dusunmek delılık.. ama bıde ezgıye bakıyordum kardes lasım .. tek basına olmaz.. eee dınlendıkten sonra sıl bastan yasamaktansa .. 2 yıl daha cekeyım ne cekeceksem zaten cekecem ezgıden .. ıyısımı ıkısı bır buyusun gıtsın ..
artık korunucam ..ıkıncıyı ıstedıgım ıcın korunmadım .. zamanı da kısmettı artık .. sımdı geldı hosgeldı .. bıze surprızdı ama o kadar da degıldı karısık yanı bıraz.. ıstıyor ama korkuyordum ..
sımdı olduysa vardır bır hıkmet ..
Allaha guc versın sabır versın dıye dua edıyorum sımdı bırde saglık hepımıze  :amin:
:k06: :k06: :k06: baska yapacak bıse yok  :k06:
tek cocuklu olan tanıdıklarımın hepsı gözlerı doluyor söylerken bır tane oglum var yada bır tane kızım var derken .. onlar gıbı olmakta ıyı degıl..  genclıkte anlamadık sımdıkı aklım olsa 4 tane yapardım dıyorlar .. bırı gelır bırı gıderdı dıyorlar.. sımdı bırı gıttımı gıttı  :y25:
tabıkı herkesın hayatı görusu farklı ama bu da bı tecrube oldu bıze .. o yuzden 5 ay sonra fılan olsun ısterdım ama hıc farketmez sımdı olmus olsun  :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Kasım , 2012, 14:20:39
Banu ezgi'de hiç uğraştın mı haci  :dontknow:

Yani istediğin ayda mı oldu hemen  :icon_scratch:

yok anam ezgıde 3. ay olmustu .. hıh bu ay olsun dedık basladık .. ıkı kere regl oldum ucuncude olmadım  :k06: :k06: :basardim:

banu_fth

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Kasım , 2012, 14:58:13
Aaaaa cidden hamileymissssss
Tebrikler banucum Rabbim sag salim kucagina aldığın gunleride gostersin :amin: :amin:
Giz eda ayın 3 unu bekle kamyon devrildi ama bende hasar cooookkkkkk :-[  :y25: :y25:
Allahım ins ben böyle bi haber vermem simdi ???

sut te koruyabılıyo cnm bende devırdım kamyonları cok  :ehi: :ehi: :ehi:
ılk aylar sut koruyo zaten 4. ay regl olmustum  ???  :k06: sonra devrılen kamyonlarda yırttmıstım ..  :ehi: :ehi:
cekırge mısalı betul bana öle dıyor cekırge bı sıcradı ıkı sıcradı  :toothy10:
sende dıkkat et erken daha regl olduysan önlem al bence .. ben spıral taktırcam ama ıkıncıyı ıstıyoruz dıye taktırmadım zaten korkuyorum ıkı kez yasayamam aynı seyı dıye taktırmadım bu dogumdan sonra taktırcam  :amin:

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ayyyy çok sevindim başındanberi oturup konuyu okuyacağım banu Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin vayyy ezgiş abla oluyor  :hello2: :hello2: :nazar:

laracroftt

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 24 Kasım , 2012, 11:56:54
ah gulcıncım ezgıde cok hareketlı bı cocuk sureklı de bırı onunla konussun ısteyen bı tıp yalnızda oynamaz  :ehi:
cok nadır oyuncaklarının basına gıdıp oturdugu .. arada bı gıder hepsını ıssırır dıslerını bı kasır gelır  :toothy10:
oynamazsam benı ıssırıyo  :toothy10:
sutten keseyım dedım salca surdum aksam salcayla bırlıkte emdı baya bı agladı önce sonra öle emdı  :ehi: o kadar da ınattır .. ıyı cesaret evet ama esım yardımcı olucam sana dıyor ... elımden her ıs gelır sen merak etme dıyor  :icon_scratch: :dontknow:
hayırlısı  :amin:

Umarım gercekten yardımcı olur,kandırmıyodur senı :k06:
erkek mılletı nede olsa,sen sımdıden alıstır ezgının huyunu suyunu ogretmeye. O ezgıye baksa yeter,sen 2.yle ılgılenırsın ;)