BEBEKLERİN AYVA TÜYLERİ

Başlatan merviş86, 22 Kasım , 2012, 13:58:09

« önceki - sonraki »

merviş86

arkadaşlar bebeklerin tüyleri  ne zaman dökülüyor yüzündekiler kolundakiler sırtındakiler falan normal mi bu kadar tüylü olması kız çocuğu olduğu için önemsiyorum bu durumu !!! :-[
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

muhribe

sen sakın dokunma canım hepsi dökülecek  :hello:
benim oğlumun omuzlarında falan acayip vardı  :-ooo
babasında da var eyvah dedim çocuk ona çekti  :-ooo
neyse 40ından sonra falan dökülüp gitti şimdi bembeyaz  :muzz: :nazar:

Balböceği

Benim oglan da bi çoktu ki görmeniz lazımdı  :-ooo

Sırtı, omuzları kıçı hele kıçının uyluk kemiğinde uzun uzun kocaman kocamandi  :-ooo

Cok şükür gecti ama sorun etmedim yani, ha bide anne karnında iyi beslenen cocukta olurmuş diye biliyorum..

merviş86

ya birde benim ki kız çocuğu ya ondan endişeleniyorum inşallah kırkına kadar dökülür :(
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Balböceği

Valla canım halamın iki kızı var maalesef  ::)

Cocuklar büyük 11 12 yaslarindalar omuz basları falan ayva tüyü idi  ???

merviş86

peki dökülmedi mi ayva tüyleri hala balböceği  :-[
NAZAR DUASI

Balböceği

Valla canm bilmiyorum onlar Türkiye'de  :-\

fıstık

Benim kızımdada vardı büyük kısmı döküldü

Ama bacaklarında incecikte olsa var birde sırtında  :k06:

Açıkçası ben çok önemsemiyorum çünki bütün insanlarda azda olsa tüy var zaten  ;)

Balböceği

Ay nagis benide gece merak sardı  :ehi:

Acaba dedim oğlanın testislerinde sorun mü var  :-ooo

1 saat araştırma yaptım, ha bişey oldugundan değil şükür ikiside yerinde  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık