kızlar yardım edin ne olur???

Başlatan gökçe58, 22 Kasım , 2012, 10:28:01

« önceki - sonraki »

gökçe58

kızlar bebeğim 10 günlük ve gögüslerim felaket çatladı aklım çıkıyor kzımı emzirirken krem kullanıyorum ama fayda etmedi. bi öneriniz varmı?

muhribe

canım emzirdikten sonra bi pamuğa saf zeytinyağı sür, göğsüne bastır, çatlakları kapatır
lansinoh ya da madecasol krem kullanabilirsin
bi arkadaş tahin yağı kullanmış çok memnun kalmış ben kullanmadım
eczanelerde göğüs ucu satılıyor chicco marka kauçuk
ben birkaç ay hep onla emzirdim çok acım vardı o işe yaramıştı
geçmiş olsun canım  :amin:

burcum

mutluluk

geçmiş olsun.krem kullanıyosunda canım bebeği rahatsız etmesin sonra.

gökçe58

sağolun kızlar lansinoh kullandığım krem ama daha bi etki etmedi. kremin üzerinde bebeğe zararlı değildir yazıyor. tekrar teşekkürler.

burcum

her emzirmeden sonra temiz bir bezle sil ıslak bırakma o bölgeyi sonra da lansinoh u sür her emzirmeden sonra sür azıcık sürme :icon_thumright: hepimiz yaşadık geçicek canım az sıkıcan dişini :icon_thumright: sonra meme ucu nasırlaşıyor hissetmiyorsun ara da gene olacak böyle çatlamalar falan :icon_thumright:

gökçe58

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 22 Kasım , 2012, 10:52:40
her emzirmeden sonra temiz bir bezle sil ıslak bırakma o bölgeyi sonra da lansinoh u sür her emzirmeden sonra sür azıcık sürme :icon_thumright: hepimiz yaşadık geçicek canım az sıkıcan dişini :icon_thumright: sonra meme ucu nasırlaşıyor hissetmiyorsun ara da gene olacak böyle çatlamalar falan :icon_thumright:

tamam canım çok sağol uçları yara kızım tutmaya yumusatmaya çalışıyor bide sündürüyor aklım çıkıyor.