MELEĞİMİZ DOĞUMA GİDİYOR

Başlatan burcum, 20 Kasım , 2012, 21:04:41

« önceki - sonraki »

burcum

ay bilemedim ki eğer soyadı face deki soyadı değilse bende heryere o soyadıyla sordum ondan da yanlış bilgi almış olabilirim :dontknow: o hastane neredeymiş öznur :dontknow: nagişim sanmam ya hastaneye girişini yapmışlardı çünkü ay acaba menemen devlet hastanesini de arasam mı ki :dontknow:

burcum

öznur gece giriş yaptı deseydin hastaneye :icon_scratch: daha doğurmadığına göre o olabilir mi acaba :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

nüküm valla bu hastane konaktaki işte. doğum hastanesi olarak geçiyo. konaktakinin ismi bu sanırım.

valla ben de face dekini sordum ama o değil de başka melek var dediler.

sordum canım sordum,daha doğurmamış dediler.

burcum

o zaman bu melek bizim melek canım :icon_thumright: :muzz: :hello2: telefonunu yaz da ara ara arayalım :muzz:

Balböceği

En azından bir haber aldık, nerde bu kadın  :dontknow:

burcum

fıstık

Eda olaya yaklaşımın süper

Kadın izmirde evet ve hamile olduğunu öğrendik ve doğum yapmamış  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi

Ama kadın o soyisimli kadın  değil  :icon_scratch: burda bir enteresan durum var   ::)

°•.ℓανιηуα.•°

aynen nüküm o numarayı aradım ben. konaktaki doğum hastanesiymiş işte. uzun adı da  Sağlık Bakanlığı Dr. E. Hayri Üstündağ Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi  :icon_thumright:

Balböceği

Hahahahaha kiz bir yandan oglanla bir yandan sofra topluyor ne okuyup yazdım ne bileyim  :ehi:

burcum

tamam canım ararız ara ara :icon_thumright:
ben cebini de arıyorum :icon_thumright: ağrısı falan çok herhalde arardı yoksa melek
ALLAH ım hayırlısıyla bir doğursaydı :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

ay melek doğurana kadar biz de doğuracaz  :ehi:

nüküm sen sık sık cebini ara,yokla. bizden kolay kolay kurtulamaz melek  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dedektif gibi izini sürdük kadıncağazın valla  :ehi:

burcum

arıyorum öznurum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bırakmam :ehi: :ehi: :ehi: eşi açtığı an yakalarım :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Kız bi 3-4 saat geçsin bi zırt pırt aramayın

Yoksa enişteden fırça yicez kayacak bize  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ne fırça yicez kız :caca: merak ediyoruz işte alla alla :ehi: :ehi: :ehi: hem zaten telefonu kapalı :ehi: :ehi: :ehi:
2 saat sonra ararım hastaneyi :muzz: :hello2:

cute552

kızlar çok hoşsunuz valla açtım baktım haber varmı diye sizden ne uçan ne de kaçan kurtulur valla :ehi: :ehi: polis olsanız o imkanlarla neler yapardınız kimbilir.....   :toothy10: :toothy10:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.