MELEĞİMİZ DOĞUMA GİDİYOR

Başlatan burcum, 20 Kasım , 2012, 21:04:41

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

allahım yar ve yardımcın olsun melekcim inşallah kucağına almışsındır paşanı. :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

burcum

kızlar hastaneyi aradım doğum olmamış daha :sad1: ailesini gönderdik telefon nosu aldık doğum olunca arayacağız dediler siz yakınımısınız dediler hayır arkadaşıyım dün geceden beri arıyoruz eşi telefonunu da kapatmış ulaşamıyoruz dedim merak ediyoruz kusura bakmayın rahatsız ediyoruz dedim olur mu öyle şey hastamız gayet iyi dedi sancı odasında dedi :sad1: bir telefon nosu bırakmış yakınları gönderilmişler eve dedi inşallah aradığımızda bir sorun çıkmaz ulaşabiliriz dedi ulaşırsınız dedim eşinin numarasıdır o dedim :sad1: ay yarın basıp gidicem hastaneye :cildir: :dontknow:

mavişim80

KIZLAR MELEK DOĞUM HASTANESİNDE GÖZETİM ALTINDA YATIYORMUS.BABAM BENİM POLİS MEMURU O TARAFTA GÖREV YAPIYOR TAMDA HASTANENİN ÖNÜNDEYMİŞ...SORDURDUM DURUMU İYİMİŞ GÖZETİM ALTINDAYMIS BI SIKINTI YOK DEMİŞLER.DUA EDELİM ARKADASIMIZA...
MELEĞİM BÜTÜN DUALARIMIZ SENİNLE..... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIM TEZ VAKİTTE SAĞLIKLI SIHHHATLİ SİZİ ORDAN CIKARSIN İNŞ.  :nazar: :amin: :amin: :amin:

burcum

ay mavişiimmm sağolasın babanda sağolsun :opucuk:

mavişim80

KIZLAR YİNE BEN
KENDİSİYLE GÖRÜŞTÜM BİZZAT İYİ KIYAMAM  UYUYORMUS UYANDIRDILAR.
İYİ DURUMU ACILMA YOKMUS HENUZ.YATIRMIS DOKTOR BEN SENİ BÖYLE YOLLAYIP RİSK ALAMAM DEMİŞ GÖZETİM ALTINA ALALIM DEMİŞ.
SESİ FELAN İİ TABİ KORKMUS GALİBA BİRAZ.
ONUN HARİCİNDE Bİ SIKINTIN VARMI DEDİM YOK DEDİ...BEKLİYORLARMIS
ALLHIM KORUSUN İNŞ. :amin: :amin:...
ŞİMDİLİK BUKADAR YARIN DOĞUM HANE HEMŞİRESİ COK YAKIN ABLAM ONDAN HABER ALIRIM ALDIKCADA YAZMAYA CALISIIRIMM..

fıstık

Maviş nasılda denk gelmiş babanın orda olması Allahın işi işte Allah razı olsun  :amin:

Kuzum yaaa hastanede yanlız mı kalmış   :sad1: ama refakatçi almaları lazımdı  :caca:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 21 Kasım , 2012, 23:41:12
kızlar hastaneyi aradım doğum olmamış daha :sad1: ailesini gönderdik telefon nosu aldık doğum olunca arayacağız dediler siz yakınımısınız dediler hayır arkadaşıyım dün geceden beri arıyoruz eşi telefonunu da kapatmış ulaşamıyoruz dedim merak ediyoruz kusura bakmayın rahatsız ediyoruz dedim olur mu öyle şey hastamız gayet iyi dedi sancı odasında dedi :sad1: bir telefon nosu bırakmış yakınları gönderilmişler eve dedi inşallah aradığımızda bir sorun çıkmaz ulaşabiliriz dedi ulaşırsınız dedim eşinin numarasıdır o dedim :sad1: ay yarın basıp gidicem hastaneye :cildir: :dontknow:
Bas git,  bugun de gidebilirdin, bittik valla pilimiz bitti  :y25:

Balböceği

Alıntı yapılan: fıstık - 22 Kasım , 2012, 00:03:26
Maviş nasılda denk gelmiş babanın orda olması Allahın işi işte Allah razı olsun  :amin:

Kuzum yaaa hastanede yanlız mı kalmış   :sad1: ama refakatçi almaları lazımdı  :caca:
Vahhhhh vahhhhh garibin halı bı başka oluyor  :crybaby2: :y25:

Balböceği

Alıntı yapılan: mavişim80 - 22 Kasım , 2012, 00:03:19
KIZLAR YİNE BEN
KENDİSİYLE GÖRÜŞTÜM BİZZAT İYİ KIYAMAM  UYUYORMUS UYANDIRDILAR.
İYİ DURUMU ACILMA YOKMUS HENUZ.YATIRMIS DOKTOR BEN SENİ BÖYLE YOLLAYIP RİSK ALAMAM DEMİŞ GÖZETİM ALTINA ALALIM DEMİŞ.
SESİ FELAN İİ TABİ KORKMUS GALİBA BİRAZ.
ONUN HARİCİNDE Bİ SIKINTIN VARMI DEDİM YOK DEDİ...BEKLİYORLARMIS
ALLHIM KORUSUN İNŞ. :amin: :amin:...
ŞİMDİLİK BUKADAR YARIN DOĞUM HANE HEMŞİRESİ COK YAKIN ABLAM ONDAN HABER ALIRIM ALDIKCADA YAZMAYA CALISIIRIMM..
Adın ne senin güzelim  :opucuk: Allah razı olsun babandan  :amin:

Melekim akrabası falan yok mu ya  :'(

mavişim80

CANIM BENİM ADIM ÖZLEM
BABAM ORDAKİ KARAKOLDA CALIISYOR O BAKIMDAN Bİ ZAMANDA D.HASTANESİ POLİSİYDİ.
HİÇ AKRABASI YOK UYUZ K.PEDERİ VE K.VALİDESİ BİRDE SORUMSUZ GÖRÜMCESİNDEN BASKA KIYAMAM BOYNU BÜKÜK KALMIS....BEN YARIN ABLAMA DERİM BOL BOL İLGİLENİR ONUNLA.
REFAKATCI ALMIYORLAR CANIM DOĞUM OLMADIGI SÜRECE.NORMAL SÜRECTE OLDUGU İÇİN BELKİDE..
BUGUN GECECİYDİ BABAM İİ DENK GELDİ

fıstık

ANNE YOK BABA YOK EDOŞUM  :y25:

ÖZLEMCİM YALNIZ BIRAKMA CANIM ALLAH RAZI OLSUN SENDEN  :amin:

BİZLERİN YANINDA OLDUĞUNU ONA HİSSETTİR CANIM  :opucuk:

mavişim80

BİZZAT SÖYLEDİM CANIM
KIZLAR COK MERAK ETMİŞLER BENDE ONLARDAN DUYDUM DEDİM TLF KAPALI OLDUGUNU DEDİM.
HEPİMİZ SANA DUA EDİYORUZ KENDİNİ SAKIN YALNIZ HİSSETME DEDİM BUTUN DUALRIMIZ SENİNLE ALLAHIN İZNİYLE İİ OLUCAKSIN MELEĞİM  DEDİMMMMM KAPADIK TLF  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İNŞ. HABER ALDIKCA YAZARIM SİZLERE YARIN EVDE OLMAYA BİLİRİM GECE YAZABİLİRİM NASIL OLDUGUNU .
YARIN İŞNŞ. ABLAMDA CALISIYORDUR YARDIMCI OLMAISNI RİCA EDERİM ONDAN İLGİLENİRR.

kelebegimm

Melek de benim gibi oldu canım benim ya bu efelerde var bişey yaramazlarrrrrrr :love9: :love9:

]

Balböceği

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

Offff offf allahım yüzün baksın, neler çektiğini neler düşündüğünü iyi biliyorum  :y25:

Rabbim darda koymasın  :amin:

Özlem cok Sağol canm  :opucuk: 

mavişim80

NEDEMEK LAFI BİLE OLMAZ..HEPİMİZİN BİRBİRMİZE İHTİYACI OLABİİLİR
SUANDA MELEĞİNDE DUAYA VE DESTEGE İHTİYACI VAR .
BİR HAFTA HASTANEDE YATMIS BİRİ OLARAKTAN NELER HİSSETTİĞİNİ ANLIYORUM HELE DOĞUM EVİ ANLTILMAZ YASANIR
MUTLU HUZURLU SONA YAKLASMISTI NE GÜZEL ALLHIM HAYIRLISIYLA KURTARSIN..
BENİMDE BİR EFEM OLUCAK ALLAH NASİP EDERSE EFELER DEMİŞSİN ARKADASIM TIRSTIM BİRAN  :cildir: :cildir: