03 Mayıs , 2024, 14:59:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

39.HAFTADA AKINTI

Başlatan serserim, 19 Kasım , 2012, 10:01:08

« önceki - sonraki »

serserim

günaydınlar herkeslere  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
arada akıntım oluyor kızlar ama bu sabah bayağı bir geldi ama kan yok  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
peki su nekadar yoğunlukta gelir çok sık tuvalete gidiyorum o yüzden anlayamıyorum
doğum inşallah çarşamba günü ama ben tedirgin oldum şimdik ay kızçem 1 2 gün daha sabret ne olurrrrr :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

ne tür bir akıntı bu canım?
benim doğum yaptığım sabah yumurta akı kıvamında sarı akıntım olmuştu. kan yoktu.
doktor bunun nişanım olduğunu söylemişti.
suyum gelmedi zaten,doğum esnasında doktor kendi patlattı keseyi

melek100lü

benimde iki doğumumda doktor kendi patlatmıştı suyumu  :dontknow: onun için miktarını bilmem

ama akıntım çok olmuştu bunda kupkuru neredeyse  :dontknow: :dontknow:

buse yakın artık herşey olabilir  :love9: öne alamıyormusunuz doğumu  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

canım,

benim suyum kendiliğinden gelmişti. öyle bi geliyo ki sanki çişini yapıyosun ama istem dışı  :k06:

yalnız sen yine de doktora görün çünkü bazılarının suyu azar azar gelirmiş.

burcum

busecim hiç telaş yapma eğer kasılmaların falan başlarsa dr a gidersin hemen alır sezeryana :icon_thumright: :opucuk: sorun yok yani telaş yapma sakın :opucuk:

melek100lü

yaa öznur bende ondan korkuyorum  :icon_pale: azar azar gelmesinden yani  :dontknow:

neden dersen ben afedersiniz çok kusuyorum  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

veson haftalarda   :-[ ister istemez kaçıyor  :sad1:

geçen gün okadar oldumki suyummu geldi diye korktum

ama 24 saat içinde sancı sıklaşıyormuş su geldikten sonra  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar siz merak etmeyin,artık son haftalarfdasınız.

eğer daha 30 lu haftaların başında olsaydınız telaş edin derim ama bakın benim o kadar su geldi,bitmiyo,sonu yok.  :dontknow: doğum anında bile hala akıyodu hissettim.

yani bebeğin suyu öyle kolay bitmiyo.

yalnız kızlar sancı gelmeyebilir de. benim suyum foşşurt geldi. ama ne sancı var ne başka bişi  :dontknow: 18.30 da gelmişti. hastaneye gittik. açılma 7-8 cm oldu ve saat 23.30 oldu,hala sancı yok. en son suni verdiler de sancılarım 00.30 gibi sancılar başladı. 2.09 da da doğurdum  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ay çok mu karışık yazdım  :tongue3:

melek100lü

yok canım gayet güzel anlatmışsın  :opucuk:

burcum

ya ben anlamıyorum bu dr ları cidden melek sana nasıl sancın başlarsa gel derler ya :cildir: :caca: suyu azaldımı bebeğin kalp atışları iyi mi bunları kontrol etmeleri lazım haftada bir :cildir: :caca: tama herşey yolunda olabilir ama tedbir bu ya :cildir: :caca: belki acı eşiğin yüksek açılman var :dontknow: kim nereden bilecek ay vallahi sinir ediyor bu dr lar beni hepsini toplucan meydana ateşi çakcan üzerlerine atcan :cildir: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

serserim

koyu kıvamda akıntı kızlar perşembe dr a gittim suyun iyi demişti geceleri hiç uyuyamıyorum ağrıdan ama gündüzleri daha iyim saat 11 gibi dr umu arayıp sorucam kızlar ayyyy 1 2 gün daha sabıretse Azram  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

busecim panik yapma sabretmezse acil alır sezeryana :opucuk: ha 1-2 gün sonra ha bugün ne fark eder ki haftanız doğuma uygun :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

koyu kıvamda ise bişi olmaz canım. çünkü o su bildiğin çiş gibi  :k06:

nükünün dediği gibi son haftalarda düzenli olarak kontrole çağırması lazım. nst falan bağalanacaksın,falan filan bir sürü şeyi var. nasıl sancılanınca gel der yaaaaa  :caca: yanlış hatırlmıyorsam 34. haftadan itibaren her hafta çağırmıştı doktorum.

melek100lü

nüküm hareketleri çok güzel bebeğin ondan korkmuyorum heralde  :dontknow: :nazar: :nazar: :nazar:

ama açılma mutlaka vardır  :icon_thumright:

serserim

ya ben bu su nişan olayını anlayamıyorumki hergün dr amı gitmek lazım ben zaten her hafta gidiyom yahuuuu :dontknow: :dontknow: :dontknow: birde nişan geldiğinde hemen doğum olmuyomuş doğrumu kızlar  :dontknow: :dontknow:
nükücüm tabi orası öyle canım ama anlamak önemli işte doğumu hamileliğim okadar sık takip edildiki birşey atlamim diye tabi gerisi Allah a kalmış :amin: :amin: son anda da yalnış birşey olmasın diye tedirgin oluyorum :sad1: :sad1: :sad1: