2 bucuk yasinda oglum hicbirsey yemiyorrrr allah askina bi cozum var mi

Başlatan ozturkish_ela, 17 Kasım , 2012, 22:37:09

« önceki - sonraki »

ozturkish_ela

Oglum dogdu dogali ne corba ne yemek nede meyve bugune kadar sadece sut icti o da gunde 1 Biberon cok uzulyrm yaa

nisan rüzgar

bbenim bebegim daha dogmadı tam olarak bilemiyorum ama alt komşumun oğlu 1 yasında maşallah artık kahvaltı falan ediyor çorba v.s yiyor ama hiç emmmemiş belki fark ordadır tecrübeli olmadıgımdan pek bilemiyorum

ozturkish_ela

Benim cevremdeki cocuklarda yiyor sen sen ol kucukkenden alistir hersey yedir cocuguna canim bole yemeyn cocuk cok zorr

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 17 Kasım , 2012, 23:00:20
Benim cevremdeki cocuklarda yiyor sen sen ol kucukkenden alistir hersey yedir cocuguna canim bole yemeyn cocuk cok zorr
demi canım yemek yemeyince çok üzülüyor annelerii inşş yavas yavas alışır seninkide

ozturkish_ela

Efede az emdi ama cok istahsiz ac yasior resmen hic yicem demez artik mahvoldum uzulmkten dr yer dio istah surubu verio

ozturkish_ela

Goturmdgm dr kalmadi ama ne fayda surupmus hepsi bos bi cocuk kendlgnden istahli olacak biz yrken oglum bakio ole

hümeyra_t_e

canım balık yağı falan denesen denemişsindir mutlaka ama iştah açıcı bitkisel falan bişeler

ozturkish_ela

Aslin sitah suruplari ise yarar ama esimle bile zorla icirioz hep geri cikario burnuda siksam agzini acmio cok fena yaa

ozturkish_ela

Suan zinco veriyorum balik yagi cok onceden verdm yine ek olarak onuda denicem tekrar ikisi ise yarar belki

fıstık

En başından beri mi yemiyor  :icon_scratch:

Yani ek gıda döneminden bu yana hiçmi yemedi çok şaşırdım doğrusu :icon_scratch: :-ooo

Ben kızıma 3.5 aylıkken başladım meyve sularını tattırmaya

Hergün 2-3 çay kaşığı verdim ve bizim ek gıdaya geçmemiz çok kolay olmuştu

Hatta emziğe bile vişne reçeliyle alışmıştı  :k06:

Canım komşunun çocukları yokmu yada arkadaş çevrende

Onlarla beraber görüp yiyebilir hiç denedin mi

Balböceği

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 17 Kasım , 2012, 23:00:20
bende cok şaşırdım, sen Küçükken vermedin mı  :dontknow:

ozturkish_ela

Vermez olurmuyum hic oglum 45Gun erken oldu dr ancak 2 Yasindan sonra gelisimini dgr cocklari yakalar diodu hala istahsz

ozturkish_ela

yerse bi patates kizartmasi makarna pilav asla corba icmez bunlari ole tika basa yemez iki lokma tmam yani ama kararliym

ozturkish_ela

Cocuguma elimden geleni yapcam istah suruplarindnda duzenli vercm bu seder kararliyim feci taktim kafama yemesini saglcm

ozturkish_ela

Fistik adli arkd. 3 Aylikken 6.5 kiloydu muhallebi sulu patates yemegi pure yogurduna recel koyuodum yiodu 7.Ayda yemedi