O BİR ANNE ARTIK ORNA ( NAGİHAN ARKADASIMIZ HAMİLE :)

Başlatan nisan rüzgar, 17 Kasım , 2012, 17:14:09

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

canım okadar sevindimki allahım sagsaglim kucagımızda nasip etsin inşalllah  :amin: :muzz: :muzz:

ORNA

saol kuzum benim inşallah kucağıma aldığım günleride görürüm dua edin  :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

nagihancım tebrik ediyorum canım.  :flowers:

epeydir girmiyordun.

kaç haftalık oldu melek  :k06:

ORNA

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 17 Kasım , 2012, 17:16:38
nagihancım tebrik ediyorum canım.  :flowers:

epeydir girmiyordun.

kaç haftalık oldu melek  :k06:

saol canım benim daha minik teyzesi bugün kesinleşti cuma inş. kese için gideceğiz dualarınızı bekliyorum  :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çoooooook sevindim canım her vuslat haberi yeniden heyecanlandırıyor beni

rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

KasrıCinan

Canım tekrardan tebrik ederim :flowers: :flowers: :flowers:
ALLAHIM sağlıklı bi şekilde kucağına aldığın günleride göstersin. :amin: :amin:
Senin için gerçekten çok dua ettim,,,rabbim hepimizin duasını kabul etti.. :hieyt: :hieyt:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ORNA

allah razı oldum canlarım dualarımız kabul oldu şükür inş. bu meleğim bırakmaz annesini  :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

ne demek canım,dualarımız seninle  :amin:

inşallah sağlıcakla kucağına alıcaksın  :amin:

ORNA

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ORNA - 17 Kasım , 2012, 17:20:35
allah razı oldum canlarım dualarımız kabul oldu şükür inş. bu meleğim bırakmaz annesini  :amin: :amin: :amin: :amin:
HİÇ AKLINA BİLE GETİRME CANIM.
KORKMA HEP İYİ ŞEYLER DÜSÜN VE İYİ OLSUN.... :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

destina06

dua ettiğim kişilerin arasında sen de vardın.çook sevindim Allah tamamına erdirsin. :amin: :amin: darıs da biz bekleyenlere olsun :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

Allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin inşallah bu aylarda dikkat et yorma kendini :)

kelebegimm

aaaa coookk sevindim canım Rabbim sag salim kucagina almayı nasip etsinn :amin: :amin:

]

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖