28 Nisan , 2024, 04:00:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikili test

Başlatan bhrssyy, 16 Kasım , 2012, 18:31:31

« önceki - sonraki »

bhrssyy

kızlar 9+6 gunluk hamıleyım.tedavı oldugum yerdekı doktorum aralıgın ılk haftası cagırdı ıkılı test ıcın ama ben oraya gıtmeyı dusunmuyorum ben ızmıtteyım o hastane ıstanbulda burda baslamak ıstıyorum ne zaman gıtmem lazım test ıcın cok kafam karıstı aralıkta gec oluyo sankı  :dontknow:

serserim

Alıntı yapılan: bhrssyy - 16 Kasım , 2012, 18:31:31
kızlar 9+6 gunluk hamıleyım.tedavı oldugum yerdekı doktorum aralıgın ılk haftası cagırdı ıkılı test ıcın ama ben oraya gıtmeyı dusunmuyorum ben ızmıtteyım o hastane ıstanbulda burda baslamak ıstıyorum ne zaman gıtmem lazım test ıcın cok kafam karıstı aralıkta gec oluyo sankı  :dontknow:

Ense Kalınlığı Ölçümü Ve İkili Test
11-14. Haftalar Arasında yapılıyor canım yani normal 12 haftaya denk geliyor benimde 12.haftada yapılmıştı canım :icon_thumright: :icon_thumright:

çıtır anne

bende 11+4 haftalik hamileyim drum haftaya bendende istedi ama ben yaptirmicam
allahim saglikli evlat versin hepimize insaallah ama test sonucu kotu ciksada aldirmicam icin
testide yaptirmaya gerek duymuyorum

serserim

bana sorarsınız testi yaptırın derim tabiki yanılma payı var ama iyi yerde yapılmış test ve iyi dr da önemli tabi yani Allah korusun birşeyde olsa anne karnında da müdahale edbiliyolar Allah ım sağlıklı sıhatli bebişler versin herkeslere  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

almila__

11+ oldduğunda ikili test yapılıyor
ama nerde yaptırdığın önemli gerçekten ben ilk başta özel bir hastaneye gidiyordum dawv sendromlu demişlerdi hemen alalım muhabbetlerine girdiler biz noldumuzu şaşmışıtık sonra bu testi hiç yapmamış gibi zekai tahire gittim herşey normal çıktı :icon_thumright: şimdi oğlum 4 yaşında maşallahı var  :nazar:

çıtır anne

Alıntı yapılan: serserim - 17 Kasım , 2012, 09:24:49
bana sorarsınız testi yaptırın derim tabiki yanılma payı var ama iyi yerde yapılmış test ve iyi dr da önemli tabi yani Allah korusun birşeyde olsa anne karnında da müdahale edbiliyolar Allah ım sağlıklı sıhatli bebişler versin herkeslere  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

dr uma yaptirmak istemedimi soyledim
eger oyle bir durum olursa karnimda bir tedavisi varmi
dedim yok dedi ben kurtaja karsiyim  aldirmicam icin oyle bir durum olsa bile
allah korusun  :amin: simdiden canimi sikmaya gerek  gormuyorum  :)

elfo

Alıntı yapılan: sevdekip - 17 Kasım , 2012, 01:38:08
bende 11+4 haftalik hamileyim drum haftaya bendende istedi ama ben yaptirmicam
allahim saglikli evlat versin hepimize insaallah ama test sonucu kotu ciksada aldirmicam icin
testide yaptirmaya gerek duymuyorum

ben de senin gibi düşünüyorum. o yüzden yaptırmayacam. ilaç tedavisiyle soruna çözüm getirilebilecek bişey değil bu. Rabbim hepimizin evlatlarını korusun  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

çıtır anne

amin canim insaallah rabbim saglikli bir sekilde kucagimiza almayi nasip etsin minnoslarimizi  :amin:

nisan rüzgar

:amin: inşallah kızlarrr benmde ikili sonucum çok iyi çıktı inşallah hepimizin bebekleri saglıkla gelir dünyaya  :amin:

çıtır anne

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 17 Kasım , 2012, 21:35:18
:amin: inşallah kızlarrr benmde ikili sonucum çok iyi çıktı inşallah hepimizin bebekleri saglıkla gelir dünyaya  :amin:

aminn insaallah  :amin:  :amin: senin minnosun ne kadarlik :)

ZAHİR

ben yaptırmak istemediğim halde doktrum zorunlu tuttuğu için yaptırdık ama dörtlü testi yaptrmıcam Rabbim neylemişse o olur
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: sevdekip - 19 Kasım , 2012, 14:16:55
Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 17 Kasım , 2012, 21:35:18

aminn insaallah  :amin:  :amin: senin minnosun ne kadarlik :)
canım biz 21 hafta olduk bikaç güne 22 ye giricez nasipse ...

canım 2 liden sonra bize 3 lü yapmadı bi sorun gözükmüyosa ona gerek yok dediiii

çıtır anne

ayy ne guzel buyutmussun sen masaallah benim daha cook var :)
ya ikili testin %70 yanlis cikma ihtimali var dedi herkez bana :dontknow: zaten yaptirmayi dusunmuyodum hepten vaz gectim :k06:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: sevdekip - 19 Kasım , 2012, 18:44:53
ya ikili testin %70 yanlis cikma ihtimali var dedi herkez bana :dontknow: zaten yaptirmayi dusunmuyodum hepten vaz gectim :k06:
canım sana kalmış bişeyyy benim tüp oldundan hiç bişeyi es gecmedik doktorum ne derse onu yapıyorum bende zaman cabucak gecssede kavuşssak minnoşlara :D

çıtır anne

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 19 Kasım , 2012, 19:31:57
Alıntı yapılan: sevdekip - 19 Kasım , 2012, 18:44:53
canım sana kalmış bişeyyy benim tüp oldundan hiç bişeyi es gecmedik doktorum ne derse onu yapıyorum bende zaman cabucak gecssede kavuşssak minnoşlara :D

ya evet bide benim cok zor geciyo mide bulantisi halsizlik karin agrisi uyku
yok yok bende yani artik cildiricam :cildir: cinsiyeti ne senin minnosunun :)