27 Nisan , 2024, 15:03:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İshal

Başlatan Zuhal, 07 Şubat , 2007, 11:15:15

« önceki - sonraki »

Zuhal

Kızlar yardımınıza ve tecrübelerinize ihtiyacım var.

Ceren Su doğduğundan beri kakasını cıvık yapıyor bizde anne sütünden başka bişey yemeyen çocuktan katı dışkı beklemiyorduk onun için pek öyle önemsemedik. Son 2 haftadır çok sık kaka yapmaya bazen sarı bazen yeşil renkte yapıyordu. Annem bu çocuk ishalmi bu kadarda sık ve cıvık yapılmaz dediği için doktora gittik. Kaka kültürü istendi ondada parazit çıktı doktorumuzu Flagyl diye bir ilaç verdi. Yaa geçmezse ben ne yapacağım çocuk kg falan kayberderse. Bu durumu yaşayan varmı aranızda. Ne olur yardımmm.

Ceren Su 28/11/2006
Zuhal&Kerem 11/08/2001

Emine

Canım bizde de parazit çıkmıştı bize de flagyl verdi.Üstelik bizde kan da vardı kakada.17 gün kullandık geçti canım.Korkma geçer.Geçmiş olsunn  :-*

Zuhal

Emine içimi rahatlattın vallahi. Sağol arkadaşım. Tecrübesizlik kötü bişey işte :D Ben çok korkuyorum hastalık denildiği an bi tuaf oluyorum neden bilmem. Çok teşekkürler canım tekrar tekrar sağol. Öptüm Ceylin Azra'yı annesi.

Ceren Su 28/11/2006
Zuhal&Kerem 11/08/2001

**yeliz**

Alıntı yapılan: Zuhal - 07 Şubat , 2007, 11:15:15
Kızlar yardımınıza ve tecrübelerinize ihtiyacım var.

Ceren Su doğduğundan beri kakasını cıvık yapıyor bizde anne sütünden başka bişey yemeyen çocuktan katı dışkı beklemiyorduk onun için pek öyle önemsemedik. Son 2 haftadır çok sık kaka yapmaya bazen sarı bazen yeşil renkte yapıyordu. Annem bu çocuk ishalmi bu kadarda sık ve cıvık yapılmaz dediği için doktora gittik. Kaka kültürü istendi ondada parazit çıktı doktorumuzu Flagyl diye bir ilaç verdi. Yaa geçmezse ben ne yapacağım çocuk kg falan kayberderse. Bu durumu yaşayan varmı aranızda. Ne olur yardımmm.
Alıntı yapılan: Emine - 07 Şubat , 2007, 15:52:03
Canım bizde de parazit çıkmıştı bize de flagyl verdi.Üstelik bizde kan da vardı kakada.17 gün kullandık geçti canım.Korkma geçer.Geçmiş olsunn  :-*
Alıntı yapılan: Zuhal - 07 Şubat , 2007, 18:37:27
Emine içimi rahatlattın vallahi. Sağol arkadaşım. Tecrübesizlik kötü bişey işte :D Ben çok korkuyorum hastalık denildiği an bi tuaf oluyorum neden bilmem. Çok teşekkürler canım tekrar tekrar sağol. Öptüm Ceylin Azra'yı annesi.
aynı durumdayım yaaa nasıl farkedemedm bu yazıyı

sesedo-98

bende flagy die bi ilaç kullandım fakat dalgınlıgımdan dolayı kızıma sehır suyu içirdim ve tekrar kötü oldu çok sancılı ve bazen yesıl bazen aşırı kokulu bazen ishal oldu ... ishal vakalarında ilkin açık çay içirin hatta çok ishalse çayın deminden şekerli tabi bebegın içtigi kadar 2-3 yudum içirin anında kesio eger yesil kokulu arada sumuksu yapıyorsa flagy sabah akşam bi çay kaşıgı geçiyor tabi çok çok acık çayda gun içinde verin şekerli hatta doktorumuz ıhlamur önerdi limonlu arada içir diye..