28 Nisan , 2024, 13:02:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oglum mama yemiyor:-(

Başlatan kelebegimm, 15 Kasım , 2012, 12:11:04

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

ayşenurum hemen yelkenleri suya indirme.

bir nedeni vardır elbet..  :dontknow:

hep yediği mamayı bi anda reddetmesi normal değil.

belki mama çok bekledi,ya da bozuldu bişi oldu tadını beğenmedi. o nedenle de ağzına almıyo.

hemen değiştir mamayı.

kelebegimm

Canım mamasini daha yeni almisdim iki uç gündür böyle canım üstüne gitmedim ama vermezsem hiç istemiyo yalancı memeyi cok cok emiyo simdi banyo yaptırdım uyku arasında 80 daha verdim bakalım uyaninca ne olcak

]

burcum

mamayı değiştirebilirsin ayşenurum :opucuk:

kelebegimm

Aksam gidip Alcam nukum ama hangisini alsam altamil kullaniyodum

]

laracroftt

aysenurcum bebelac dene benım kızım cok sevıyo tadını

๑ஐtek tabancaஐ๑

ayşenur benim kızımda mama yiyor oda bir ara almadı naptıysam kabul etmedi mamasını değiştirdim onuda kabul etmedi her öğünde 150 cc yerken gün boyunca zorla 75 cc içiyodu 3-4 gün sürdü öyle sonra kendiliğinden normale döndü ama artık 125 cc içiyo 2 ay önce 150 içerken şimdi 125 cc yetiyo  :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm ya insallah yer mamasini aptamil haric her mamayi deneyebilirsin burda dediler aptamilde bi zararli bisi cikmis kaldirmislardi simdi gene var  :dontknow: ben milupa kullaniyom bende bütün markalari denedim icene kadar bunda kaldik sükür bide cayi zaten 1haftalikken baslatiliyo burda yenimi basladin anlamadim  ??? bide biberonun kafasini degistir nuk marka al dene hepsini
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

__nil__

cnm maşallah oğluna ya.2 aylık yanlış görmediysem profilinde ve sen 150 cc 100 cc filan diosun ben o aylarda 60-90 anca içerdi yani.o kadar zaten fazla değilmi? bu arada benim kızımda bi ara aptamili içerken istemedi biberon değiştirdim devam ettti.sonra bisüre bikaç gün yine istemedi bitek uykuda içiodu sonra normale döndü bence sende hemen pes etme hem anladığım kadarıylada az da olsa içiyor demekki bunun mamayla ilgisi yok cnm bebekler arada yapıyor öyle sıkma sen canını aç kalsa durmaz zaten birde doktoruna danış

laracroftt

benımkınınde ıstahı yok buaralar :(
150cc yı bıle zor ıcıyor :sad1:

kelebegimm

Saolun kızlar icimi rahatlattiniz
Gülüm aptamil kullaniyorum canım onu bende duydum hatta rossmannin kapısında bi kağıtta asıliydi ama dokdoru yok öyle bişey dedi hastanedede onu kullaniyolarmis milupa kullanıyodum ilk ona gecdim

Evet Emine geçici galiba çünkü uykuda felan iciyo gündüz az iciyo ama gece 100 120 felan iciyo bi kac gün daha sabrecem olmadı tekrar dokdora goturcem

Nil yeni baslamisdi 150 ye ama ole içmesi lazım haftasına göre bide beni emmiyo sadece mama

Off gülcin ne kadar zormus sen en azından ek gıda verebiliyorsun ama :'(

]

laracroftt

oyle ama gece sut vermek zorundayım
Uyanıyo 90ml ıcıyor ıttırıyor
Dıste yok,nıye boyle yapıyo bu cocuk bılmem kı :sad1:

kelebegimm

Aynen Efe'de öyle ittiriyo bugun biraz daha iyi sanki bakalım
Canım Asya çay icmiyo yazmışdin bi yerde galiba mamasina koy cayı ilk zamanlar efeye bende öyle yapiyodum simdi alisdi iciyo

]

burcum

milumil alabilirsin canım ya da şuan evdeki mamanın içine çok az vanilya koy çay kaşığının ucuyla milumil zaten vanilya aromalı :icon_thumright: dr muz öyle demişti ama derin vanilyaya rağmen almamıştı

asya81

benim kızda 3.ay öyle yaptı yalnız uyuduğu zaman içiyordu

laracroftt

kız cay mamayı bozmasın?
Nükü vanılya he? Bu bızım keke koydugumuz paket vanılyadan dımı? Aklımda olsun,ıcmezse devam ederse bıde oyle denerım