Gebeyken taş düşüren sadece ben miyim :(

Başlatan meryemcce, 13 Kasım , 2012, 23:50:20

« önceki - sonraki »

meryemcce

Arkadaşlar 1 aydır taş sancısı çekiyorum ama son zamanlarda arttı.Şu an bile ağrım var ne yapıcam ben bilemiyorum ya benim gibi  gebeyken taş sancısı çeken var mı.Acilemi gitsem acaba bilemedim ya of   :crybaby2:

Acilde müdahele ediyorlar mı hiç başından geçen var mı yaa ne olur bilen varsa söylesin ne yapıcam bu ağrıyla ben bilemedimm  :crybaby2: :crybaby2:
Ben bir daha dünya'ya gelirsem lütfen bazıları gelmesin

almila__

canım benim çok geçmiş olsun ne kadarlık hamilesin
ama istersen bi acile git
hamileyken bu kaçıncı taş düşürüşünn düşürdüğün de doktora falan gitmişmiydin
yada kadın doğumcun biliyor mu taş düşürdüğünü gebeliğin başında hiç öle bi konuşmanız olmusmuydu

meryemcce

29 haftalık hamileyim.daha önce düşürmüştüm ilk gebeliğim.son 1 ayda çıktı gene ya ne yapıcam şaşırdım.Vallahi bilemiyorum.geçen haftalarda da grip olmuştum gece inim inim inledim yeni doğum yapan bir arkadaşım acilde müdahale etmiyorlar demişti.ondan bilemiyorum ki yaa çok kötüyüm yaa offff  ne yapmalıyım    :-[

meryemcce

Kadın doğumda geçirdiğiniz önemli rahatsızlıklar falan nediye soruyorlar ya söylemiştim ama onlarda birşey dememişlerdiii  ..

meryemcce

neyse yaa ben bir u torbası koyayım ya da ac,le gideyim artık o kadar kötüyüm ki çok zor yazıyorum yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkürler  :-[

almila__

valla  ankaradaysan zekai tahire ya da özel akropol die bi hastene var oraya gidebilirsin bakarlar yaa nie bakmasınlar en azından şansını denersin böle evde kendi kendine acı çekmekten se canım benım Allah şifa versin taş normalde zor zaen hamileyken daha da zordu Allah yardımcın olsun

meryemcce

Ankarada değilim,dün gece acile gittim artık dayanamadım ve hiç bir şekilde müdahele etmiyorlar.ağrılı ağrılı o kat senin bu kat benim gezdirdiler isyan ettim nerdeyse ya Allah kimsenin başına vermesin.   :-[ ilaç antibiyotik verdiler ultrasonda taş gördülmedi fakat bir tıkanıklık olmuş kan akışı yavaşladığı için böbrekte ciddi boyutta büyüme yapmış  :crybaby2: cerrahi müdahele gerçekleşecek yaa off dünden beri bitiğiz,Umarım kimsede olmaz böyle bir durum  :-[