hamileyimm :)))

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 12 Kasım , 2012, 17:22:41

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

12 Kasım , 2012, 17:22:41 Son düzenlenme: 27 Ocak , 2014, 02:08:32 ♣ ђคtเςє ♣
 :hello2: :hello2:kızlar benim adetim 2 gün gecikti eczaneden test alıp yaptım 2 çizgi çıktı ama ikinci diğerinden biraz daha silik sizce hamile olabir miyim ?? daha önce yapmıştım bi çok kez hep tek çizgi çıkıyodu

destina06

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: silik çıkanlar büyük bir çoğunluk hamile oluyorlar senin de öyledir :amin:

muhribe

tabi ki hamilesin  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hayırlı uğurlu olsun  :amin:

silik olmasının sebebi bebeğin henüz çok yeni olması

Allah tamamına erdirsin  :amin:

ZEYNEP-35

bence de hamilesin canım tabriklerrr  :hello2: :hello2: :hello2: yarın kan testi yaptır kesin çıkar bence

~ERVA~

Bence hamilesin cnm meleğin hayırlı olsun :flowers:

@Melek Yüzlüm@

canım tebrikler hamile olma olasılıgın yüksek benimde ikincisi silikti ve hamileydim inş sende öylesindir ki öyle oluyor genellikle :amin:

özlem0609

canım tebrık ederım,hamılesın işte ne guzel,silik cıkması bıle yeterlı,zaten testın uzerındede oyle gosterıyo,hayırlı olsun  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:

makaron

canım ilk yarım saatte çıktıysa silik de olsa hamiklesin demektir. tebrik ederim.

♣ ђคtเςє ♣

2 dk bile sürmedi ikiside çıktı çizgilerin canım çok saolun hepiniz içim içime sığmıyodu anlamadım ne olduğunu dayanamadım soruym dedim  :)

makaron

oooo olmuş olmuş o zaman hadi hayırlısı olsun. hemen koş kan ver bakalım ne seviyede

@Melek Yüzlüm@

bir kaç güne kan testi de ver doktorada git canım  :flowers:

Balböceği

Testi yapar yapmaz çıktıysa hamilesin kesin, ama yok yarım saat icinde belli olduysa bozuktur.

İnşallah hamilesinde kan testi ver  :muzz:

♣ ђคtเςє ♣

yok hemen çıktı ikiside 2 dk sürdü sürmedi :) korkuyorum doktora gitmeye ya yok derse off :/

♣ ђคtเςє ♣

ARADA bi adet agrısı gbi sancı geliyo geçiyo o neden acaba :/

öykükıvanç

kesinlikle hamilesin benimde öyle olmuştu. kan testi yaptır zaten olumlu olduğunu görürsün. tebrikler canım.