28 Nisan , 2024, 07:15:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamile arkadaslar kan testı ile cevap istiyorum

Başlatan özlem0609, 11 Kasım , 2012, 22:31:59

« önceki - sonraki »

özlem0609

arkadaslar sızede sormak ıstedım,dıger bolume yazdım ama biyerlerde hala umudm var mı acaba.bugun adetımın 21. gunu,ve adetıme yaklasık 7-8 gun var,ben sonuc verır dıye kan testı yaptırdım bugn,bide ruyamdan etkılendım,ve sonucu husran 0.48  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2: kanda cıkmadı,sızdede boyle oldumu,yanı önce kan testınde cıkmayıp o ay gebelıgınızı öğrendıgınız oldumu,olduysada nasıl öğrendınız.

beteray

daha erken sanki canım yaa.benim yumurtlamadan 13 gün sonra değerim 81 çıkmıştı.aşılama olduğu için net daha.geç yumurtlama olabilir normalde de.acele etme bence şimdi sabırlı olmazsan gebelikte sabrın hiç olmaz şimdi bi hafta beklicen gebe olunca 9 ay :k06: Allah hayırlısıyla hepinize nasip etsin kimseyi beklemekle de terbiye etmesin bebeklerin sağlıklarıyla da...

beteray

bu arada ben o rüyalardan 8 aya yakın her ay gördüm en son gördüğüm çıktı:)

özlem0609

Alıntı yapılan: beteray - 11 Kasım , 2012, 22:36:14
daha erken sanki canım yaa.benim yumurtlamadan 13 gün sonra değerim 81 çıkmıştı.aşılama olduğu için net daha.geç yumurtlama olabilir normalde de.acele etme bence şimdi sabırlı olmazsan gebelikte sabrın hiç olmaz şimdi bi hafta beklicen gebe olunca 9 ay :k06: Allah hayırlısıyla hepinize nasip etsin kimseyi beklemekle de terbiye etmesin bebeklerin sağlıklarıyla da...

canım bi görsen benı zaten,gunum zehır oldu,evet cok sabırsız davranıyorum,bi daha boyle yapmıycam kesınlıkle,öncelerı kendımı dinleyıp belirti ararken bu ay aramadım,ama bu ay da boyle bişey yaptım,Rabbım gorsun benı,gozyaslarımın karsılıgında ödüllendırır inş. bu ay benı,tsk ederım canım içimi rahatlattın ınan :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

serserim

canım seni okadar iyi anlıyorumki aldığım testlerin verdiğim kanın sayısı yoktur
ama çok erken canım daha döllenme olmamış olabilir ben 2. aşılama ile hamile kaldım adetime 1 hafta yada daha fazla vardı çok hafif kanamam oldu dünya başıma yıkıldı ağlama krizlerine girdim ama nerden bileyim kızım gelmiş :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
şu an herşey bitmiş değil canım sen en iyisi adetini bekle ozaman kan testi yaptır inşallah meleğine kavuşursun bu ay :amin: :amin: :amin: dualarım sen ve senin gibi bekleyen herkesle :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

özlem0609

inş. Rabbım yuzumuzu guldursun bu ay,tsk ederım kızlar, bana umut verdınız,yıkıldım bugun 2 saat kesıntısız aglamısımdır,1 hafta daha bekleyım ınş bende aranıza katılırım ozaman,Rabbım ellerımızı gerı cevırmesın   :amin:  :amin:  :amin: 

niles1983

canım çok erken olmus ben 3 gün kala yaptırdım 17.53 çıktı  2 gün kala  tekrar yaptırdım yani dün 36.32 çıktı bugun gene kan verdm sonucu yarın alcam  sende en azından 3 gün kala yaptr en erken . Rabbim  en kısa zamanda  yumoşunu göbüşüne kondursun inşallah  :amin: :opucuk:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

♣ ђคtเςє ♣

canım o konuda üzülmek istemiyosan sabırlı olucaksın çnkü erken yapınca negatif çıkıyo boşunA moralin bozuluyo blkide pozitif. günün geçmeden hiçbi test yapma en azından  gün faln geçmesini bkle

özlem0609

Alıntı yapılan: khatice_ - 14 Kasım , 2012, 09:39:03
canım o konuda üzülmek istemiyosan sabırlı olucaksın çnkü erken yapınca negatif çıkıyo boşunA moralin bozuluyo blkide pozitif. günün geçmeden hiçbi test yapma en azından  gün faln geçmesini bkle

o gunden sonra kendıme gelemdım ınan canım,bu ayda olmazsa bidaha kesınlııkle erkenden yapmıycam zaten,ınsan dayanamıyo ama baska care yok,takıp edıyorum senı,hayırlı olsun hamişliğin,bizede dua et olurmu canım :amin:  :amin:  :amin: