İYİKİ DOĞDUN PAŞAM :)

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 11 Kasım , 2012, 21:24:50

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

canım annesinin bitanesi iyiki doğdun iyiki varsın kalbim  :opucuk: :opucuk: :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

--elif--

doğum günü kutlu olsun paşanın  :nazar:  :nazar:
nice yıllara inş.  :amin:  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

fıstık

nice yıllara hayırlı uzun ömürlü sağlıklı yaşlarınız olsun inşallah  :amin: :nazar:

Balböceği

Doğum günü kutlu olsun paşamızın  :muzz: :muzz: :muzz:

Allah hayırlı uzun ömürler nasip etsin  :amin: :nazar:

melek100lü

:occasion16: iyki doğdun yakışıklı nice senelere  :opucuk: :occasion16: tüm sevdiklerinizle inşallah huzur içinde :occasion16:

burcum

nagihanımmmmmmmmmmmmmmm EFE paşamıza RABBİM uzun ömürler versin
ailesiyle ve tüm sevdikleriyle nice mutlu huzurlu sağlıklı yaşlara paşammmmmmmmmmmmm :hello2: :hieyt: :muzz: :occasion5: :occasion14: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav:
iyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki anneni ve seni tanımışım :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

iyi ki doğdun yakışıklı prens.allahım sana upuzun sağlıklı  bi ömür nasip etsin....
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

iyi ki doğdun Efe paşa  :love9:

Allah sana hayırlı ve uzun bir ömür versin  :amin:

annene babana merhametli, vatanına hayırlı bir insan ol inş  :amin: :hello2: :hello2: :hello2:

...ŞehzadEfe...

teşekkür ederiz teyzeleri çok yorucu ama çok güzel bir doğum günüydü oğluşumun şaşıerdı kalabalığı görünce çocuklarla oynadı kudurdu allah evlatlarımıza uzun saglıklı ömürler versin onları bize bagışlasın  :nazar: :amin: hayırlı evlat olsunlar inş
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

_inci_tanem_

İyi doğdun küçük prens :love9: :love9:

Sağlık mutlu huzurlu nice yıllara   :opucuk: :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

nice yıllara efe paşam  :love9: :love9: :love9:

zaman ne çabuk geçti yaaa... yetişemiyorum yılların hızına  ;D

inşallah her günün mutlu her günün sağlıklı ve huzurlu geçer minik melek  :opucuk:  :love3:  :love9: