Eşi Veya Sevgilisi Sinirli olanlar buraya

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Kasım , 2012, 18:10:49

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Sevgilim çok sinirli bi adam ve onu sakinleştirmek pekde kolay olmuyo ve günlerce bunun tribini yapıyo bir de der ki sen benim sinirli halimi görmedin  :caca:
ben güzelce tartışalım orta yolu bulalım sonrada konu kapansn istiyorum
sonra pişman da olur ama huyum bu sinirlenince gözüm görmüyor ne yapayım der...   :violent1:

sizin eşiniz nasıl

Balböceği

Hiç sevgilim olmadı  :suclu: :suclu:

Sevgiliyle eş arasında daglar kadar fark var(dır)  ::)

hümeyra_t_e

benim eşim çok sinirli degildir ama tabi herkes kadar vardır siniri ben daha sinirliyimdir o yüzdn tartışma çıkar sabırlıdır ama patlayınca fena patlar ama illa sonunda oturur güzelce bi ortak yol buluruz :love7:

muhribe

benim en buyuk sansim esimin cok sabirli olmasi  :amin:

sinirden kudursa agzindan kotu soz cikmaz.kalp kirmaz

erkegin sinirlisi cok zor  :-\

Balböceği

Size gıcık olmaya başladım bu iyiye işaret  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Hep iyi seyler yazilmaz ki biraya kötüleyin  :ehi: :ehi: :ehi:

Yakarım bu gezegeni ulan  :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

benim eş anında parlar siniri vardır ama sakinleştirmeyi bilirim yada susarım çok sinirli olunca cevap verirsem kötü olur diye susuyorumm :'(

Balböceği

Benim ki kolay kolay sinirlenmez, ben ondan beterim  ;D

Sinirlenince kötü olur, ben susarım konuşmam ama uylar konus diye, sonra ben konuşurum bu sefer daha kötü olur...

Orta yolu bulamadım, susmama kızar, konuşsam laf sayar.. Öyle iste Allah'tan hayırlısı..  :ehi:

laracroftt

benımkıde anı cıkıslı,fevrıdır. Ama 5dak. Sonra sankı hıc bısey olmamıs gıbı davranır. Gozu gormez,dılı fenadır. Takmıom artık ama alıstım...

iklima

genelde beni frenlemek için zozutur.sonra da bu kadın böyle yapıyorsa ben erkeğim altta kalmamak lasim da diyor olabilir :dontknow:
ama ben daha tahammülsüz ve agrasifim ona nazaran :y25:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!