ANNE ADAYLARI banada dua edermisiniz?

Başlatan meleğimi istiyorum, 09 Kasım , 2012, 13:19:58

« önceki - sonraki »

meleğimi istiyorum

anne olmayı çok isitoyrum eşimde çok istiyor herşey olumlu giderken birde bakmışımki gene hamile değilim her seferinde moralim bozuluo sonrada çok strese giriyorum ve birde ilaç kullanmama rağmen banada dua edermisiniz ALLAH rızası için lütfennnn :crybaby2:

mehtap0753

Alıntı yapılan: meleğimi istiyorum - 09 Kasım , 2012, 13:19:58
anne olmayı çok isitoyrum eşimde çok istiyor herşey olumlu giderken birde bakmışımki gene hamile değilim her seferinde moralim bozuluo sonrada çok strese giriyorum ve birde ilaç kullanmama rağmen banada dua edermisiniz ALLAH rızası için lütfennnn :crybaby2:

cnm hiç morelini bozma en büyük etken bu bizde aynıyız her ay bekliyoruz ama bir gün olacak Allah bilir onun gününü cnm sabret kaç yaşındasın bu arada ne tedavisi görüyosun

melek100lü

Canım aramıza hoşgeldin  :opucuk:

Kaçyıllık evlisin kaç yaşındasın nerde oturuyon  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

meleğimi istiyorum

hoşbulduk bu arada 1 senelik evliyim cyclo progynova die bi ilaç verdi doktor hem adet düzensizliği için verdi ve bu ilaçla hamile kalabilirsin dedi o öyle diyince bende çok umutluandım eşimde öyle ben muayene oldum hiç bi sorunum yokmuş ama bilemiyorum :(

öykükıvanç

canım ne zamandır çocuk istiyorsunuz bu kadar kafana takma öncelikle. zaten bak doktorun dmeiş o ilaçla hamile kalırsın diye stres yapma ayrıca vücut gerçekten kolay kolay hazır olmuyormuş hamileliğe en az 6 ay dene ve 1 yıl içinde sağlık sorununuz yoksa kalma ihtimalin çok yüksek. bende panik oluyordum 11. ay denemizde hamile kaldım. kafana sakın takma...

ZéynéP.SimAy

cmm  hoşgeldin öncelikle  :opucuk:
hakkında hayırlısı olsun hem daha yeni evlisin bumkadar sorun etme  :icon_thumright: doktor kontrolünede başlamışsın vücut kendini hazırladığında inşallahs sende hamile kalırsın  :amin: :amin:

makaron

hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebeğini. daha cok erken. malesef kolay olmuyor bu işler.

meleğimi istiyorum

inşallah ya dualarınızı eksik etmeyin benden lütfen evlendikten 3 ay sonra istemeye başladık ve eşimin gördüğü bir rüyada açıkcası beni korkuttu ve bende hep rüyamda bebeğimi görüyorum olmayınca üzüntülerim haliyle başlıyor

emell

meleğimi istiyorum

kızlar ilk öncelikle sizden bir ricam olacak benim için günde 1 defa okuyup  41 kez meryem suresini okuyabilirmisiniz ben çalıştığım için pek vaktim olmuyor ama elimden geldiği kadar okumaya çalışıyorum ALLAH rızası için okuyabilirmisiniz ALLAHIM ben ve benim gibi anne olmak isteyenler için

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben de kendime istiyorum ama fırsat bulamıyorum... çalışıyorum akşam da çocuktu ev işleriydi derken hiç zamanım olmuyor... maalesef ben yardımcı olamayacağım

sudenaz85

isteğin biraz nefse zor geliyor herkes kendi için bile zor okuyo bende çalışan biriyim istersen 1 tane okurum ama 41 tane çok gelir canım ya bende kendim için fetih suresine başlıycam.41kişiye dağıtsan olmuyomu?

meleğimi istiyorum

vallaha canım hiç aklıma gelmedi ama kabul olur olunurmu bilmiyorum