9 aylık kızım basmıyor, emeklemedi ve dişimiz yok normalmı?

Başlatan aygulse, 09 Kasım , 2012, 00:40:48

« önceki - sonraki »

aygulse

kızım parmak uclarıyla basıyor bastırmaya calısınca bacaklarını bukuyor,emeklemepozisyonuna gecıp saga sola yuvarlanıyor ama emeklemedı daha ve hıc dısımız yok bıraz zayıf ama persentıl egrısınde normal gıdıyoruz acaba benmı sabırsızım yoksa gelısım gerılıgı olabılrmı :icon_scratch:

burcum

canım aylık kontrollerine götürmüyormusun? :dontknow: dr u anlar gelişim geriliği olsa benim kızımda 9.cu aydan sonra emekledi :icon_thumright: arkadaşımın kızımdan 9 gün büyük kızı tam 1 yaşında ilk dişini çıkardı çocuktan çocuğa değişiyor :icon_thumright:

melek100lü

benim iki oğlumda 10 aylıkken çıkardılar ilk dişlerini vede 11 aylıkkende yürüdüler  :icon_thumright:

geç çıkan dişler sağlıklı olurmuş öyle demişti bize doktor  ???

hiç emeklemedi ikiside  :opucuk: :opucuk:

panik yapacak bir durum yok canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

asya81

benim kızım yaşına  hafta kala çıkardı dişini.normal bişi dişli doğan bebekte var  yaşına kadar dişi çıkmayanda.genetik bişi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bence her bebek baska bazilari gec basliyo  :dontknow: benim kizim 7aylikken emeklemeye basladi 7,5aylikken 2 disi cikti yaklasik iki haftadirda kendisi ayaga kalkiyo  :nazar: darisi basiniza insallah  :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

fıstık

Benim kızımda 9.5 aylıkken çıkardı dişini 11 aylıkkende yürüdü fazla emeklemeden

oysaki 4.5 aylıkken başlamıştı ağzının suyunun akması  :k06:

her bebek aynı olmaz acele etme  :icon_thumright:

Balböceği

Benim oğlan da 10 aylıkta yürümeye başlandığında ve dişi çıktığında  :k06:

Komşumun kızı 11 aylık oldu yeni sürünmeye başladı  :-\

laracroftt

benım kızda 1hafta oldu basladı emeklemeye,sımdı tutabılene askolsun :k06:

Dısıde bı bayramdan hemen once cıktı,hatta bayram gırmeden dıs bugdayını yaptıydım.

Arkadasımın kızıda 9aylıkken dıs cıkardı
11aylık suan emeklemıyor,ayagına basmıyor,poposunun ustunde gıdıyor. Onun emekleme seklı bu olcak sanırım. Annesı tembellıgınden basmıyor dıyor bılemıycem :dontknow: