bebeklerimin sifası için1 yasin okur musunuz

Başlatan HASRET!M S@N@, 07 Kasım , 2012, 12:24:58

« önceki - sonraki »

burcum

canancım ALLAH izniyle hayırlı haberlerinizi bekliyoruz canım :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

kızlar ikisinin de genel durumu iyi ama ışte şu kanama olayı için pek iyi şeyler söylenmiyor şükür kızım tehlikeyi atlattı ameliyat sonrası direndi doktorlar kaldıramaz diyordu şükür kızım kaldirdi inş başka ameliyata gerek kalmaz dualarınıza devam kızlar o gün kuran olunmaya başlandı birgün sonra kızımdan güzel haberler aldım allah hepinizden razı olsun telden girdiğim için yazamadim uzun zamandır

burcum

canancım ALLAH ımıza bin şükürler olsun :amin: :amin: :amin: :amin: daha güzel haberlerinizi alacağız ALLAH ın izniyle canım :amin: :opucuk: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby:

fıstık

Çok sevindim canancım daha güzel haberlerde alalım inşaallah   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :nazar:

insu

14 tane daha okundu
toplam 158
Rabbimin izni ile daha iyi olucaklar ve bu günler geride kalıcak  :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

HASRET!M S@N@

ARKADASLAR BEBEKLERİM İÇİN YASİNİ SERİF DAGITIYORUM İSİMLERİ MUSTAFA VE HAZAL LÜTFEN BİR TANE ALIN VE DAĞITIN MÜMKÜNSE

@Melek Yüzlüm@

canım okucam kızdan fırsat bulunca yazıcam inşallah hep güzel haberlerini verirsin :amin:

HASRET!M S@N@

nescafe

canancım fırsat buldukça bizi haberdar et bebeklerinin durumundan.rabbbimm en kısa sürede dardan kurtarsın sizi inşallahh. sağ salim eviniz döünün bebeklerine beraber. :amin: :amin: :amin:

insu

101 tane okundu
toplam 259
Allah acil şifalar versin  :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Herşeyin hayırlısı...

pırpır

canım 1 tane yasın ben okudum  :amin:
1 tanede yasin görümcem okudu toplam 2 tane okundu  :amin:
ALLAH BEBEKLERİNİZİ SİZLERE BAGIŞLASIN  :amin: :amin:

pırpır

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 08 Kasım , 2012, 09:53:31
Alıntı yapılan: pırpır - 07 Kasım , 2012, 19:45:00
ALLAHIm bebişlerine tez vakitte şifa versin canım bende yarın bi kaç kişiye sölicem daha sonra kaç tane olduğunu yazarım çoook geçmiş olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: mustafa ve hazalını RABBİM sizlere bağışlasın benim oğlumun adıda mustafa.onada söyledim çok üzüldü ve oda çok dua ediyor.mustafa ve hazal için 50 tane ayetel kürsü okuyacak benim oğlum  ALLAH kabul etsin İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:

sabah sabah ağlattın beni :y25: RABBİM oğlunun dualarını kabul etsin :amin:
:amin: :amin: :amin:

DENİZGÖZLÜM81