bebeklerimin sifası için1 yasin okur musunuz

Başlatan HASRET!M S@N@, 07 Kasım , 2012, 12:24:58

« önceki - sonraki »

burcum

ALLAH nazarlardan korusun evlatlarını :amin:
ALLAH ın izniyle güzel günler yakın :amin: :opucuk: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

inş cnm bnm inş sabırla bekliyorum birde göz doktorunu bulup onunla konussam cok daha rahat edicem

ZéynéP.SimAy

Canancım hepinize kocaman  :nazar: :nazar: sen ayatkta durdun ve bebeklerini hayata bağladın onlarda annelerini korkuttular ama şükürler olsun inatla tutundular sana ve yaşama inşallah herşey bundan sonra daha güzel olacak  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

ALLAH ın izniyle 1 ay sonra evinizde huzurlu yaşıyor olursunuz :amin:

HASRET!M S@N@

inş nm inş banada bir ay kalmıs gibi geliyor allahın izniyle inş eve cıkıncada bakabilirim bir soracagım doktora oglum ne zaman cıkabilir diye ona göre evi ayarlamam lazım cünkü ne esyaları var ne baska birseyleri annemler falan hersey aldıda eve gelip yerlesecek kızımın besigi geldi oglumunki daha yok o sorun değil kızımınkindede yatarda inş doktor su zaman cıkabilir falan der de ona göre hazırlıklara baslarız
inş hiçbiryerlerinde sorun kalmaz kuzularımın ben onlara nasıl bakarım
simdi hastanede öğretiyorlar zaten cok gec geliyorum beslenmesini falan bana yaptırıyorlar masaj yapmaya baslıcam kuzularıma gösterecekler bugün iyi oluyor eve cıkmaya bende tecrübe kazanmıs oluyorum
malum bunların bakımı normal bebek gibi olmayacak cok titiz bakılacak
ziyaretci kesinlikle yasak baba bile cok girmicek dısardan gelince üst bas değişecek eve hasta biri gelmeyecek oda ısısı hep aynı ayarda olacak ve iki saatte bir maması aksatılmayacak her dokunman gerektiğinde eller yıkanacakmıs
normalde bir bebeği hastalandırmayan mikrop bunları kolayca hasta edermiş
herseyi güzelce öğretiyorlar bunlara dikkat et hiç korkma cabucak toparlarlar dediler
inş sona dogru yaklasıyoruz kızlar cok cektirdiler ya simdi bir gülüşleri bi bakısları herseyi unutturuyor daha yolumuz uzun rabbim bana sabır ve saglık bebeklerimede sifa verir inş

burcum

aminnnnnn canım herşey çok güzel olacak gör bak :nazar: sen hemşirelerden daha iyi bakacaksın ben eminim :icon_thumright: sadece kurallara uymak istemeyenler olursa boz at :icon_thumright: meraklı çok olur gelmek ister çocuğunu bırakacak yeri yoktur kabul etme kış mevsimi herkes hasta  hastalıkların kuluçkalama süresi var hiçbirşeyi yokmuş gibi görünür virüs kuluçkalamıştır 2-3 gün sonra hasta olacaktır bilemezsin bir süre kimseyi kabul etme enazından toparlansın kuzucuklar :nazar: :nazar: ben derin 37+4 de doğmasına rağmen babamın kucağına bile verirken beyaz tülbent seriyordum kucağına :icon_thumright: her gelen ellemese bile ellerini yıkattırıyordum kaşla göz arası eller diye vallahi hiç sorunum değildi evladımdan değerli değiller küsen küstü alınan alındı çok da umrumda oldu :icon_thumright:

...ŞehzadEfe...

çok az kaldı canım çok az allahın izniyle eve gelicekler zamanın nasıl geçtiginide anlamıcaksın su gibi geçsin inş  :amin: saglıklarıyla büyüsünler  :amin: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

HASRET!M S@N@

zaten nükhetcim kucak kesinlikle bakımını üstlenenler dısındakilere yasak oda cok yakınlar görmek isterse dedi hemsire ya uzaktan baksınlar yada yanına geliğ bakıp cıksınlar en fazla bes dakika dedi genelde anne baksın baskası yasak deniyorda bizim iki tane olunca birsey demiyorlar oda aynı titizliği göstermek sartıyla zaten hemsirelerde dediklerimize dikkat edin hiçbirsey olmaz evde daha cabuk toparlıyorlar annelerinin kucagında dedi
simdi sabah 11 de orda oluyorum 1de bide 3 te giriyorum bana bir sefer git cok yoruluyorsun diyorlar ama oglum kokumu anlasın beni hissetsin cabuk toparlansın diye gidiyorum dayanamıyorum artık gitmeden duramıyorum ona dokundugum için ama cok sükür güzel bakıyorlar hastaneden cok memnunum bizde iyi yetiştiriyorlar heryerine zeytinyağıyla temizliyorlar altını aldıklarında bile beze zeytinyagı döküp siliyorlar hem kabız olmasın hemde yara yapmasın diye bakım cok iyi cok sükür
bir bir yoluna giriyor elhamdülillah sizlerin duası sayesinde cok sükür oğlum 1900 olmustu dün kızımda 1500 cok sükür büyüyorlar

muhribe

cananım maşallah paşamıza da prensesimize de  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

inş tez vakitte evinize alıp bol bol hasret gidereceksin  :amin:

nükünün dediği gibi eve çıktıktan sonra çok dikkat et ki zaten eminim sen edersin. şu an onlar senin için canından kıymetli, annelik iç güdüsü zaten insanı doğru olana yönlendiriyor. dualarımız hep seninle  :amin:

HASRET!M S@N@

evet cnm simdi bile hastanede titizleniyorum gecen gün kızımın küvezine günes vuruyor kaç hemsireye sordum birsey olur mu değiştirin falan diye korkma küvez ısısı sabit etkilemez onu dediler
inş bakabilirim inş

sukeyna

Hayırlısıyla az kaldı inşallah Canancım  ;)

HASRET!M S@N@

kızlar doktor oğlumdan için yakında taburcu edebiliriz dedi tomografi sonuçları iyi çıktı ilerleme gözükmedi cerrahlara danışacagiz operasyona gerek kalmazsa ki kalmaz gibi görünüyor dedi çok şükür göz muayenesi de iyi çıkmış darısı kızımin bu günleri görmesine inş kızım için dualarl devam hiç taburcu sözünü duyacağım aklıma gelmezdi çok şükür 

destina06

bebişlerinin durumu için çok sevindim en kısa zamanda evinize çıkarsınız inşallah :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım 5 tane daha okudum kaç tane okunacak

maşallah çok güzel haberler yazmışsın hep aklımdasın rabbim şifa versin meleklerin kucağından hiç inmesin

evinizde cıvıldasın dursunlar inşallah

tulayysl

canım bakımı konusunda korkma sen. seni çok korkutmuslar. once kendine guven sen. merak etme.

kiloları ne alemde suan