Bugün Ne Pişireceksiniz?

Başlatan jbdun, 06 Şubat , 2007, 14:44:09

« önceki - sonraki »

gökse

YARASIN  AFİYET OLSUN CANIM...

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

derbeder

missss gibi tavuk çorbasiii  :hungry:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Alıntı yapılan: angel81 - 05 Kasım , 2010, 11:17:20
missss gibi tavuk çorbasiii  :hungry:

:hungry: :hungry: :hungry: Cok guzel gözukuyor tam benlik  :k06:

Afiyet olsun canim

SiRiNe

Bu aksam ve yarin aksam yemek yapmiyorummmmmmm :hello2:

Esimle disarda yiyecegiz 1 gunlugune tatile cikacagiz

canim bisi istemiyor ama  :igrenc:

derbeder

bugun sadece corba yapicam yaaa, zaten bu corba yeterince doyurucu oluyor tavugun kendi suyuyla oghh mis gibi  :laughing7: aciktim heee

duygucum ilac filan kullaniyormusun miden icin?

SiRiNe

Alıntı yapılan: angel81 - 05 Kasım , 2010, 11:34:32
bugun sadece corba yapicam yaaa, zaten bu corba yeterince doyurucu oluyor tavugun kendi suyuyla oghh mis gibi  :laughing7: aciktim heee

duygucum ilac filan kullaniyormusun miden icin?
Evet kullaniyorum canim ama yardim ediyormu bilmiyorum

Corbalar iyi geliyor mideme kati bisi yedigimde agriyor midem

Buda kilo kaybina yol aciyor iyi degil

tavuk corbasi canim cekti vallahi  :k06: banada gönder kizzz

derbeder

canim benim yaa cok zor biliyorum..genede bol yesillikte yiyebilirsin herhalde. salata ve corba yaneh. buarada doktorunun uzerine git, surekli cok masraf oluyor diye cimrilik edip insanlarin sagliklarini ihmal ediyorlar. ise yarayan birseyler versin sana, herhalde daha once senin gibi vakalar olmustur.
cok gecmis olsun canim benim  :flowers:

SiRiNe

Alıntı yapılan: angel81 - 05 Kasım , 2010, 12:13:21
canim benim yaa cok zor biliyorum..genede bol yesillikte yiyebilirsin herhalde. salata ve cobrayla yaneh. buarada doktorunun uzerine git, surekli cok masraf oluyor diye cimrilik edip insanlarin sagliklarini ihmal ediyorlar. ise yarayan birseyler versin sana, herhalde daha once senin gibi vakalar olmustur.
cok gecmis olsun canim benim  :flowers:
cok sag olasin canimm :opucuk: :opucuk:
insaallah 1 hafta sonra tekrar kontrolum var kamera indirecekler mideme bagirsaklarima  :igrenc:

derbeder

Allah yardimcin olsun canim, cok zor o hortum, kamera olaylari  :'( gozunu korkutmak gibi oldu biraz...insaAllah tedavi edilemeycek birsey yoktur.  :opucuk:

SiRiNe

Alıntı yapılan: angel81 - 05 Kasım , 2010, 12:20:27
Allah yardimcin olsun canim, cok zor o hortum, kamera olaylari  :'( gozunu korkutmak gibi oldu biraz...insaAllah tedavi edilemeycek birsey yoktur.  :opucuk:
:amin: :amin:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: serife26 - 04 Kasım , 2010, 19:23:26
aşkımcım tşk ederizzzz ...benim de evde pişmeyi bekleyen bir karnabaharımm varr ztnn ii oldu sağol :love7:
rica ederim canım

ツgöçmen_54 ツ

izmir köfte
mercimek çorbası
pilav
turşu  :hungry: :hungry:

♥ღвüşяαღ♥

mantı
mercimek çorbası
patates salatası :hungry:

elif cemre

sehriye corbasi,kiymali patates yemegi,pirinc pilav,fasulye tursusu,erik-elma kompostosu,yogurt...                                                                                                                                   tatli olarakta sütlac yaptim :hungry: :hungry: :hungry:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...