ayhan kayra iyi ki doğdun...

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 07 Kasım , 2012, 08:23:01

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

07 Kasım , 2012, 08:23:01 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2012, 08:26:04 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
geçen yıl bu zamanlar annenle gelişini bekliyoduk teyzecim.allaha şükürler olsun sağlıklıca doğdun..ilk zamanlar annen biraz hasret kaldı sana ama hepsi geçti şükürler olsun.şimdi sen kocaman delikanlı oldun.sen büyüdükçe annen gururlanıyor mutlu oluyor.allahım sana sağlıklı uzun bi ömür nasip etsin.teyzen seni koccaman öpüyorrrr.
  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:İYİ Kİ DOĞDUN PAŞAM:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

huzur

iyi ki doğmuş...daha nice uzun güzel yıllara..

Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

duanızda çok güzel. aminnnnn....

°•.ℓανιηуα.•°

oy oyyyy kayramın doğum günü kutlu olsun.  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

yakışıklı güzel sevimli akıllı kayram  :love9: :love9: :love9:

nice nice yıllara... dilerim hayat karşına hep güzel şeyler,iyi insanlar çıkarır..sağlıklı mutlu huzurlu bi hayat geçirirsin inşallah  :amin:

melek100lü

:nazar: :love9: :flowers: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN MİNİK PRENS NİCE SENELERE İNŞALLAH  :opucuk: :love9: :nazar:

...ŞehzadEfe...

iyiki doğmuş kuzusummm nice yıllara inş ailenle  :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

Süt kuzusu  :love9:

iyi ki doğdun, iyi ki seni ve anneni tanıdık  :love9: iyi ki varsınız  :nazar:

Allahım sana uzun ve hayırlı bir ömür nasip etsin, ailene karşı merhametli ve hayırlı bir evlat ol  :amin: :amin:

burcum

Ailenle ve tüm sevdiklerinle nice mutlu huzurlu sağlıklı yaşlara :wav: :occasion16: :wav: :occasion16:

Balböceği

Oyyy teyzesi kurban olsun  :hello2:

Ben kaçırmışım, iyi ki doğdun kuzum.. Allah sana hayırlı uzun ömürler versin...  :amin: