trransferin 7.günü

Başlatan nazlıyarim, 05 Kasım , 2012, 13:59:43

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

05 Kasım , 2012, 13:59:43 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2012, 16:54:44 nazlıyarim
ilk 4 günüm şiddetli karın ve kasık ağrısı,her 5 dk da bir wc ye çıkma gece üşüme gögüslerde şiddetli ağrı.arada bi baş dönmem vardı ağızda kuruluk ve susama hissim vardı.sanırım ilaçların etkisinden kaynaklandı bugün gögüslerimin ağrısı hafifledi sağ kasığımda bi sızı kaldı.eklemlerimin ağrısı geçti sık wc ye çıkma sorunum bitti.içeride neler oluyor  :dontknow:  :dontknow: sanki adet olucakmışım gibiyim.belirti aramıyorum çünkü ilk günden itibaren kendimi negative sonuca hazırladım.hayırlısı... 7.gün ve çok şiddetli böbrek ağrım var ve genelde adet olacağım zaman böbreklerim ağrır  :y25:  :y25: 4 gün kaldı test yapmama sanrım benim kırmızılar 4 güne kadar gelicek  :'(
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ยรlคภ๓คz göภlüm

hakkında hayırlısı olsun... ne kadar kendimi dinlemiyorum desen de yine de dikkat ediyorsun... inşallah bebeğin seninledir

nazlıyarim

4 gündür doğrulamıyordum bile karnımın ağrısından bugün daha rahatım.kendimi dinlemek istemiyorum ama bu şikayetler çok can sıkıcıydı amaan ne bileyim rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip eylesin. :-*
BENİM HALA UMUDUM VAR...

masal12

canım benim allah emeklerinin karşılığını vericek meleğine kavuşucaksın sende inşallah güzel haberlerini bekliyoruz :amin: :amin: :amin:

sukeyna

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah hangi merkezde yaptırdın tüp bebek tedavini?

Benim de hep adet olacakmış gibi ağrım vardı transferden on gün sonra falan başlamıştı yalnız benîm ağrılarım , bide kabızlık olmuştu  8)

nazlıyarim

Alıntı yapılan: masal12 - 05 Kasım , 2012, 14:22:04
canım benim allah emeklerinin karşılığını vericek meleğine kavuşucaksın sende inşallah güzel haberlerini bekliyoruz :amin: :amin: :amin:
inşallah hepimiz hamile kalalım nüfus patlaması yaşansın bu yıl  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

nazlıyarim

Alıntı yapılan: sukeyna - 05 Kasım , 2012, 14:32:35
Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah hangi merkezde yaptırdın tüp bebek tedavini?

Benim de hep adet olacakmış gibi ağrım vardı transferden on gün sonra falan başlamıştı yalnız benîm ağrılarım , bide kabızlık olmuştu  8)
canım ben anadolu sağlık merkezinde prof.dr.aydın arıcıda oldum tedavimi.herşey güzel geçti ama ne yalan söyleyeyim transfer günü ağlayarak girdim ağlarak çıktım transferden...bende birtek kabızlık yok :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

^^MUCİZEMMM^^

slm canım öncelikle tedavin hayırlı olsun...bende ekim 2 de dondurulmuş transferi oldum tüp bebek tedavisi oldukça zor bi tedavi dondurulmuşda ben çok sıkıntı çekmedim ama ilk tedavim baya bi sıkıntılı geçmişti uzun protokoldu bitmek bilmedi sonuç negatif:(ama tüp bebeğin eeennnn zor kısmı testi beklemk canım.ben dondurulmuşta 15.gün testimi yapıcaktım canım hiç belirti arama kendinde ben hep netin başında belirtilere baktım yok yerleşme kanaması kasık ağrısı falan bende hiç bir belirti olmadı canım olmadıkça hep negatif olucak dedim son günlerimde hep ağladım.neyse canım 11.gün evde idrar testi yapmaya karar verdim çünkü ilaçlarım azalmıştı baya pahalı vajinal jel ddedimki 11.gün idrar negatif çıkarsa 12.gün kanda baktırmak için kendimi hazırlarım neyse sabah ilk idfrarımla yaptık eşimle birlikte silik pozitifi gördük şok olduk hemen hast.gittik eşimle kansonucum169.7 allahım hamileyim....15 gün1210 .allahıma binlerce şükürler olsun şu anda 8.haftamdayımkalp atışlarımızı duyduk çok şükür şimdi mide bulantılarımla uğraşıyorum olsun ben bu bulantılar için 8 sene bekledim...darısı başın a canım hikayemi anlattım sana umut olsun diye söylemesi kolay biliyorum ama herşey olacağına varıyor.belirti falan hiç takılma canım ha bide benim tek belirtim su gibi akıntı belki bu kullandığım jeldende olabilir.bide idrarımda değişik bi koku hala devam ediyo.başkada hiç bişey yoktu canım...sen hiç üzme kendini kasık ağrıların için çünkü her insanb farklı canım benim 2 kızkardeşim hamileleik geçirdi bizim 3müzün belirtileri bile birbirimizden farklı kardeş olduğumuz halde...rabbim benim yaşadığım duyguyu sanada yaşamayı nasip etsin inşallahhhh :amin: :amin:

nazlıyarim

canım senin adına çok sevindim inşallah allahımın izniyle sağlıkla kucağına alırsın mucizeni  :amin:.benim hiç dondurulmuş embriom yok dr.um gelişmediler dedi 1 tane transfer ettiler ve o da 2 kalitede 8 hücreli ağlayarak girdim ağlayarak çıktım bütün ekip destek oldu ama  :y25: üzüntümü oanki üzüntümü tarif edemem.dedim ya belirti aramıyorum ilaçların etkisinden kaynaklandığına kanaat getiriyorum.negative sonucu ben transfer aşamasında yaşadım zaten negative öyle bi alıştırmışım ki kendimi testimin sonucunu görmeden bunlar belirti olamaz diyorum.ama bir daha tüp bebek denemeye maneviyattan dayanamam.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

masal12

canım lütfen bu kadar umutsuz olma bebeklerimize ulaşmak için hersey yapıcaz bu ay bi geçsin bakalım inş meleğin gelmiştir  :amin: :amin: :amin: ama olmadıysa da sakın pes etme devam etmek zorundasın canım benim biliyorum cok zor ama hersey yavrumuz için...

kuzucuk

canım inşallah meleğin gelmiştir   :amin:  :amin:  :amin: olmazsa da pes etmek yok  :occasion5:  bak hep aynı yolda bebişlerimiz için mücadele veriyoruz ve bu yol da o kadar çok mucizeler var ki neden bizim de mucizelerimiz gelmesin  :amin:  :amin:  :amin:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: kuzucuk - 06 Kasım , 2012, 19:52:22
canım inşallah meleğin gelmiştir   :amin:  :amin:  :amin: olmazsa da pes etmek yok  :occasion5:  bak hep aynı yolda bebişlerimiz için mücadele veriyoruz ve bu yol da o kadar çok mucizeler var ki neden bizim de mucizelerimiz gelmesin  :amin:  :amin:  :amin:
inşallah canım inşallah
BENİM HALA UMUDUM VAR...

nazlıyarim

Alıntı yapılan: masal12 - 06 Kasım , 2012, 10:52:23
canım lütfen bu kadar umutsuz olma bebeklerimize ulaşmak için hersey yapıcaz bu ay bi geçsin bakalım inş meleğin gelmiştir  :amin: :amin: :amin: ama olmadıysa da sakın pes etme devam etmek zorundasın canım benim biliyorum cok zor ama hersey yavrumuz için...
[/quote allahımın izniyle kendimi hazır hissedince tekrar denerim ama bu ne zaman olur bilemem.benim neden omuzlarım bu kadar çabuk düştü oysaki çok dirençli biriydim ben off
BENİM HALA UMUDUM VAR...