Hasretim Sana [Canan] bebekleri için ya Şafi çekiyoruz..

Başlatan muhribe, 02 Kasım , 2012, 15:37:37

« önceki - sonraki »

serserim

canancım benim içime hiçççç kötü birşey doğmuyor canım herşey güzel olucak bebişlerinle evine mutlu mesut dönüceksin inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

İNŞ RABBİM ŞİFA VERİR CANANCIM İNŞ MELEKLERİNİ KUCAGINA ALIP BUYUTURSUN SAGLIKLI SIHATLI  :amin: :amin: AMA İÇİM ÇOK RAHAT RABBİM MELEKLERİNİ KORUSUN İNŞ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

burcum

cananım ALLAH ın izniyle hepsi gelip geçicek hatırlamayacaksınız bile :amin:

fıstık

İnşallah en kısa zamanda sağlıklı günlerine kavuşacaklar  :amin:

Bebeklerin çok güçlü canancım bak pes etmiyorlar hayata tutunmak için uğraşıyorlar

Sende inanıyorsun bizlerde burda hepimiz inanıyoruz oradan sağ salim çıkıp evinize gidiceksiniz

Sende bizlere uyutmuyorlar diye yakınacaksın ayyyy bıktım bu yaramazlardan diyeceksin  :opucuk:

Acil şifalar olsun dualarımız inşallah  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

"Elhamdülillâhi Rabbil'âlemîn vessalâtü vesselâmü alâ Resûlinâ Muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecma'în

inşallah kısa zamanda iyileşirler

HASRET!M S@N@

kızlar ne olur dua edin kızımin durumu kötü yaşarsa bile sorunlu bir bebek olacağından  bahsediyorlar ne yapacağımı şaşırdım duadan başka yapacak birşey yok ne olur dua edin iki mucizem için

cute552

canan allah evlatlarının yardımcısı olsun en kısa zamanda sağlıklarına kavuşurlar çok üzgünüm insan ne diğeceğini bilmiyor allahım yardımcınız olsun inşallah bu yaşananlar geride kalır evlatların sağlıklarına kavuşur.  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

mavişim80

canım umudumu kırma sakın
allahım yardmcın olsun rabbim korusun onlarıı :amin:

DENİZGÖZLÜM81

Canım fazla siteye uğramıyorum malum cenaze dolayısıyla köydeyim burdada tlf  pek çekmiyor canım arkadaşım sen hiç ümidini kırma kaybetme senin meleklerin nelere dayan :opucuk:dıda tutundular seni bırakmadılar inşallah rabbim bebeklerini yiğenlerimize bağışlar üzülme olurmu

gökkusağı

allahtan ümit kesilmez cnm sen umudunu kaybetme rabbim şifa versin inşş tez zamanda sağlıkla kavuşun  :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Balböceği

Bluegirl

burcum

canancım ALLAH ın izniyle iyi olucaklar :amin: canım sen kendini bırakma :opucuk: çok zor ama onların sana ihtiyaçları var RABBİME EMANET OLSUN MİNİKLERİN :amin: :y25:

CAN TANEM

HASRET!M S@N@

kızlar kuzularima yasin dağıtıyorum 500 tane herkes birer tane okuyacak lütfen alırmisiniz liste yapıp ne olur gerekirse dağıt