Hasretim Sana [Canan] bebekleri için ya Şafi çekiyoruz..

Başlatan muhribe, 02 Kasım , 2012, 15:37:37

« önceki - sonraki »

๑ஐtek tabancaஐ๑

bende adet dönemindeyim kuran okuyamam ama çekebildiğim kadar ya şafi çekeceğim  :amin:
Allah şimdiden dualarımızı kabul etsin yavrularını canana bağışlasın  :amin:

_inci_tanem_

yazılacakmı bilmiyorum ama 1000 tane YA ŞAFİ YA ALLAH çektim RABBİM acil şifalar versin kuzulara cananımıza bağışlasın  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

burcum

muhribe

muhribe

canancim bebekler icin bir kurban kestirsenize

bir yerde kurban ile edilen duayi allah geriye cevirmez diye okumustum

hatta bebek istedigim ay kurban kestirip etini bagislamistim o ay hamile kaldim..

denemekte fayda var

_inci_tanem_

kurban olarak değilde adak olarak duydum bende canım mesela ufak birşeyde olabilir daha çok dua namaz oruç daha makbulmuş diye biliyorum kurbanda olabilir tabiki  :icon_thumright:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

benm esimin adagı vardı muhribe cocuklarım dogsun da sağlıcakla kucagıma alayım da kesicem diye simdi diyor acaba ondan mı böyle oluyor hemen kestirsem mi dedi dün acaba kestirmesi gerek mi ondan mı oluyor

mutluluk

ben en son okuduğumda iyilerdi.nolduki. :y25: rabbim yardımcıları olsun. :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

cute552

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Kasım , 2012, 08:41:04
benm esimin adagı vardı muhribe cocuklarım dogsun da sağlıcakla kucagıma alayım da kesicem diye simdi diyor acaba ondan mı böyle oluyor hemen kestirsem mi dedi dün acaba kestirmesi gerek mi ondan mı oluyor
canancım benimde adak olarak var bebeğim olsun doğsun kesicem dedim adak olunca kesilmesi gerek senin yavruların erken davrandı ama yinede adak olduğu için kesilmesi lazım bende doğsun hemen bekletmeden kestiricem.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

mutluluk

canancım dur üzülme iyileşecekler gör bak.o hastaneden beraber çıkacaksınız rabbimin izniyle. :opucuk:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: mutluluk - 03 Kasım , 2012, 09:32:42
canancım dur üzülme iyileşecekler gör bak.o hastaneden beraber çıkacaksınız rabbimin izniyle. :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

hep klasıik sözler cananım biliyom ama elimden başka birşey gelmiyor.keşke birazcık birbirimize yakın olsaydık burdaki kızlarla.ama bunada şükür burada görüşüp teselli edebiliyoz kendimizi.sakın sakın ümitsizliğe kapılma rabbim verdi onlarıda koruycak biliyorum.rabbim tüm evlatları anne babalarına bağışlasın inş. :amin:

HASRET!M S@N@

inş cnm bnm inş bizimde dua etmekten baska birsey gelmiyor elimizden ne yapalım bunada sükür buda bizim sınavımız

mutluluk

evet canım herkes birtürlü sınav çekiyor işte.

doktorlar ne diyor canım ne olcak şimdi napıcaklar