27 Nisan , 2024, 15:01:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğin aşaya inmesi

Başlatan cute552, 31 Ekim , 2012, 17:24:25

« önceki - sonraki »

cute552

kızlar pazartesi günü kontrolüm vardı doktor bebeğin aşaya indiğini söyledi elimlede üsten bastırdığımda baya boşluk var bebeğin poposuyla göğüs altıma elimi koyduğumda rahatlıkla 5 parmağım sığıyor. yani aşaya indikten sonra dogum nekadar süre sonra olur bilgisi olan varmı ben şuan 36+5 günlük hamileyim yani 37. haftamız dolucak 2 gün sonra.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

fıstık

Son ayda bebek aşağıya iniyo zaten cnm

Yani normal bir durum olması gereken bu

Zaten son 2 haftan artık korkacak bişi yok her daim hazırlıklı olmalısın

melek100lü

canım stres yapma doğumun yakın görünüyor hayırlı olsun inşallah rabbim bi avazda kurtarsın

aşalara indikten sonra süreç biraz daha hızlanıyor vaktinde geldi zaten sağsalim kucağınada alırsın inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

bu haftada bebişinin aşağı inmesi normal benim çok erken ters döndü kızım o yüzden 2 3 aydır dinlenmedeyim baş aşağı olduğu için ağrı yapıyor Allah hayırlı doğumlar nasip etsin korkma canım artık 37. haftandasın :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

cute552

melekçim ilk hamileliğim olduğu için nasıl olucak bilemiyorum hafta sonu evde yalnız oluyorum kayınvalidemler yazlığa gidiyorlar eşimde işe gidiyor cumartesi günü tekim yani.bugün karnımın üzerine göbek deliği çevresine iğne batar gibi ağrı giriyor normalmi bu acaba?

cute552

Alıntı yapılan: serserim - 31 Ekim , 2012, 19:21:57
bu haftada bebişinin aşağı inmesi normal benim çok erken ters döndü kızım o yüzden 2 3 aydır dinlenmedeyim baş aşağı olduğu için ağrı yapıyor Allah hayırlı doğumlar nasip etsin korkma canım artık 37. haftandasın :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
dogum korkum pek yok sadece yalnız oulrsam naparım diye endişeliyim anlayamam yada telaş ederim diye korkuyorum

serserim

canım korkma etrafında konu komşun yokmu  yada yakınında oturan birileri :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: benimde alt tarafıma birden ağrı giriyor sen normal doğummu düşünüyosun canım

cute552

Alıntı yapılan: serserim - 31 Ekim , 2012, 19:33:34
canım korkma etrafında konu komşun yokmu  yada yakınında oturan birileri :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: benimde alt tarafıma birden ağrı giriyor sen normal doğummu düşünüyosun canım
yok canım burda kimseyi tanımıyorum ben aile apartmanında oturuyorum eşimin amcaları kalıyor onlarda kayınvalidemler gibi yazlığa gidiyolar orda yazlık kışlık ekiyolar hafta sonu oldumu kimse yok yani kaynanam son ayda olduğumu biliyor yinede gidiyor işte nasip neyse o olsun nediyim. normal istiyorum haftaya çatı muaynesi yapıcak doktor ozaman belli olcak nasıl olucagı

serserim

ah bu insanlar şartmı yani yazlığa gitmek zaten havalar soğuk ayrıca yaz ortası olsa ne olurki ay bunların hepsi aynııı  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:eeeee ne ekerlerse onu biçerler canım sen rahat ol herkes telefon kadar uzak en kötü ihtimal ambulans var canım hayırlısıyla gelsin kızın inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

bazen diyorum onlar yokken evde yalnızken doğuma gideyim de onlara sölicek bi çift lafım olur bazende böyle konuşma yalnız olsan naparsın diyorum allahım hayırlısını versin ne diyeyim allah herkesin yardımcısı olsun benimde  :amin: