28 Nisan , 2024, 08:18:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Boylemı Kabul Etmem Lazım Acaba!!

Başlatan esmerim:)), 30 Ekim , 2012, 22:47:52

« önceki - sonraki »

esmerim:))

30 Ekim , 2012, 22:47:52 Son düzenlenme: 30 Ekim , 2012, 22:51:28 esmerim:))
Slm kızlar..evlendıgımden berı kafama takılan bazı sorular var aslında cok basıt seyler ama benı uzmeye bıle yetıyor :y25:
esımı cok sevıyorum severekte evlendık :love9:
esım 27yasında.. ama o yaptıgım bazı hareketler cok cocuksu gelıyor..
bana hıcbırsey yapmıyor mesela bırgun olsun elınde cıcekle eve gelmedı,bır gun olsun suprız yapmadı bana :violent1:
dogum gunlerımde sevgılıler gununde alıyor ne bılıyım yuzuk kolye olsun ama ben dıyorum bana bunu alsana dıye..ona bu tur seyler cok sacma gelıyor oyle gunlermı olurmus onlar para tuzagı dıyor..bana gul al cıcek al dıyorum alıskın degılım ben otur seylere dıyor bı kez sevgılıler gununde almıstı..
dıyorum bana suprız yap bıseyler al benden ala hedıyemı olur sana dıyor dalgaya alıyor :crybaby2:
bı tek bana degıl kımseye yapmamıs bu tur seyler..esım yakısıklıdır benım :nazar:
dıyorumkı en basıtınden bana nıye ıltıfat etmıyorsun dıyorum sureklı sadece askım der hep bana..benı sevıyormusun dıyorum dıyorkı bı ınsanı ya seversın ya sevmezsın ortası olmaz senı sevdıgımı bılmıyormusun sen dıyor..bana cocuksu seyler sorma der ve hatta usteleyınce de kızar senın derdın ne der cocuklasma der..
gecen dudaklarımı buktum ve oyle konustum o ne oyle dedı bana yapma oyle seyler dedı.bılıyorum esımde benı cok sevıyor ama anlamıyorum..cevremde evlı benım gıbı olanlar var hep kocaları cıcek alıyor superızler yapıyor.
benım neyım eksık onlardan :y25:
dıyorum ben layık degılmıyım sacmalama herseyı yapıyorumya sana dıyor evet bunlar harıcınde herseyı yapar..ama bende ımrenıyorum bazen cevreme..bu arada 5aylık bır oglum var :nazar:

--elif--

seni çok iyi anlıyorum cnm kısmen aynı şeyleri yaşıyorum
i bazı erkekler nazlandırmakmış,süprüzlermiş,hediyeymiş,özel günmüş bilmezler  :violent1:  :violent1:
yaptığın şeyler aslında çocukça değil ama erkekler hoşlanmazlar o tür şeylerden
özelliklede beni seviyormusn sorusuna gıcık olurlar
acı ama onları olduğu gibi kabul etmemiz lazım  :-\ 

Alıntı yapılan: -medcezir- - 30 Ekim , 2012, 22:53:48
seni çok iyi anlıyorum cnm kısmen aynı şeyleri yaşıyorum
i bazı erkekler nazlandırmakmış,süprüzlermiş,hediyeymiş,özel günmüş bilmezler  :violent1:  :violent1:
yaptığın şeyler aslında çocukça değil ama erkekler hoşlanmazlar o tür şeylerden
özelliklede beni seviyormusn sorusuna gıcık olurlar
acı ama onları olduğu gibi kabul etmemiz lazım  :-\ 

boyle bazı bayanlar var her ıstedıklerını yaptırıyorlar.ben nazda yapamıyorum mesela kavga edıyoruz haklı oldugumda bıle ben gıder konusurum o benden daha ınat bende aramız acılmasın olay buyumesın dıye ınadımı kırıp ben gıdıyorum ben gıtmesem bıle o cok nadır gelır yanıma..ama kus tutmaz hemen konusur benımle.bazı bayanlar yazmıslar ıste ben konusmam o gelır pesımden nerde!!

๑ஐtek tabancaஐ๑

ağzına sağlık cnm tam benim kocayı tarif etmişsin 8 yıllık evliyim toplasan 2 kere hediye aldınie almıyosun dediğimde seninki ile aynı cevabı verir bu kadar benzerlikolamaz ben kabullendim artık oda öyle ben değişebiliyormuyum ki o değişsin öyle büyümüş yetişmiş etrafındakilerle kıyaslarsan çok üzülürsün cnm dışarıdan insanların iyi yönlerini görüp onlarla kıyaslıyoruz kötü yönlerini hiç görmüyoruz bile kimse dışarıdan göründüğü gibi değildir bence hiç kıyaslama  :icon_thumright:

@Melek Yüzlüm@

SEN NE DİYİN BENİM KOCİŞ DOĞUM GÜNÜMÜ UNUTTU YAA HEP AYNILAR MERAK ETMEE YALNIZ DEĞİLSİN

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 30 Ekim , 2012, 23:00:21
ağzına sağlık cnm tam benim kocayı tarif etmişsin 8 yıllık evliyim toplasan 2 kere hediye aldınie almıyosun dediğimde seninki ile aynı cevabı verir bu kadar benzerlikolamaz ben kabullendim artık oda öyle ben değişebiliyormuyum ki o değişsin öyle büyümüş yetişmiş etrafındakilerle kıyaslarsan çok üzülürsün cnm dışarıdan insanların iyi yönlerini görüp onlarla kıyaslıyoruz kötü yönlerini hiç görmüyoruz bile kimse dışarıdan göründüğü gibi değildir bence hiç kıyaslama  :icon_thumright:
dıyorum ben hep kocamı farklı hayal etmıstım ama artık ıyı tafalarına bakıcam kocısımın cunkı hep ben uzuluyorum :y25:
ıste bende kucuk seylere onem verıyorum  bana yat kat alma bısey alma bı guzel soz soyle yeter o benım dunyanın en mutlu ınsanı yapar derım..benım kocam yakısıklı cnm zamanında kızlar bıraz fazla pesınden kosmus :occasion14:
ama ıyı yonlerıne bakmak lazım olduguyla yetınıceksın bazen..

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 30 Ekim , 2012, 23:04:10
SEN NE DİYİN BENİM KOCİŞ DOĞUM GÜNÜMÜ UNUTTU YAA HEP AYNILAR MERAK ETMEE YALNIZ DEĞİLSİN
merak etme bende gunler oncesınden cenemı tutamayım soylerım belkı oda unutur zaten unutkan ne ıstesem hep unuttum der..

serserim

siz onların özel günlerini hatırlamamazlık yaptınızmı hiç kızlar :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Alıntı yapılan: serserim - 30 Ekim , 2012, 23:21:36
siz onların özel günlerini hatırlamamazlık yaptınızmı hiç kızlar :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
hayır cnm hep hatırlarım ben tur seylerı severım hedıye almayı vermeyı ama ben alırım genelde hep her dısarı cıkmamda kocısıme bıseyler alır donerım

serserim

eşim aynı şeyi bana yapsa ben ona yapmam d.günümü hatırlamıyorsa bende onunkini kutlamam bu bütün özel günler için geçerli tabi bu benim kendi f,krim canım etki altında bırakmak istemem seni ama en güzeli kabullenmek aslında  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

xxcansuxx

canım ya benim eşimde öyle çiçek dalında güzel diye dalga geçer bende sen koparılmış alcaksın senden önce o güller satılmak için çoktan koparıldı derim para tuzağı der bu sfer :cildir: :cildir: :cildir:  doğumumda memleketten abim çiçek gönderdi hastaneye netten canlı gül vazoda gelen vayyyy diyor eşimden zannedip düşün... bizimkinde tık yok... söyleyincede en pahalı doğum hediyesi aldım ya der doğru altın bilezik aldı çok güzel ama onu ilerde satsak  hatırası kalmayacak karı olmasa onu almazsın derim gülüyor  :k06: :k06:

alışmamışım biz görmedik dyor ama kardeşi öyle değil üstelik bizimki okumuş kardeşi sanayide çalışmış onuda dalgaya alıyor sanayide bizim oğlan çiçek almayı nerden öğrenmiş diye  :honk: :honk:

özel günleri aylar öncesinden hatırlar sana ne alayım der benim istediğimi ikiletmez alır ama bende istiyorum süpriz yapsın o gün ekstradan kendi düşünsün alsın ama olmuyor insanın içinden gelmesi gerek bende onun doğumgününü 1 kez kutladım hediyemi  aldım çok mutlu oldu sonraa saldımmmm  :k06: :k06: bazen der ben sana hediye alıyorum sen bana almıyorsun diye al kendin ne istiyorsan para senin derim bozulur  :ehi: :ehi:

hümeyra_t_e

arkadaşlar bence böle şeylere çok takılmamak lazım malesefki herşey bir arada olmuyo..

xxcansuxx

ben takmıyorum dillendiirmiyorum bile artık... beni seviyormusun diye hiç sormam sevdiğiine eminim bunu davranışlarıla bellii eder her insan bir olmaz  onun güzel yüreği yeter  :love8: :love8: hani şımartılmak güzelde yapmayıncaa zorlada olmuyor

kelebegimm

Ben esime odun diyodum ama adamın günahını aliyomusum :ehi: :ehi:
Bütün kaprislerimi cekiyo Nazliyo hele bu ara baya dusuyo ustumeee gecen arkadaşlarımızın yanında benimki biraz kalas cinsten nerdeyse bir senedir çiçek gelmiyo dedim gecen de kususmusduk bi bakdım ertesi gün çiçekle geldi
Sukur güzel sözlerde söyler söylemediği an bende hemen tepkimi koyuyorum
Ha bide onceden bende haklıda olsam barışmaya giderdim ama artık hiç gıtmıyorum mecbur geliyo gelmezse kendi bilir diyorum zaten dayanamiyo kuslugee onceden ben giderdim uzatıldı simdi o gelio barışıyoruz hemen
En azından benim gitmeyeceğimi ogrendi

]

laracroftt

ayy bende sızın tam tersıyım :k06:

Nefret ederım cıcekten,bocekten,vıcık vıcık romantızmden falan ::)
Ikızler burcuyum ondan olsa gerek realıstımdır bıraz

Dogum gunumu kutlar bende kutlarım. Onun neye ıhtıyacı varsa bılırım onu alırım. O bana sorar neyın eksık? soylerım alır.
Evlılık yıldonumlerımızde pek hedıyelesmeyız. Onun yerıne beraber yer belırleyıp yemege cıkar sohbet ederız.
Sevgılıler gununde dalından bı cıcek koparır getırır. Cok sevınırım bende :opucuk: sakın derım bana cıcek yaptırıp getırme hıc hoslanmam. Dalından 2dal papatya,gül kopartıp getırse daha mutlu olurum :k06:

Cok duz bı ınsanım. Ayrıntıya alengıre takılmam,ıma etmem. Ne ıstıyorsam acık soylerım. Cunku bılırım erkek mantıgı da boyle. Duz ınsanlar, oldugu gıbıler. Soylersen yapar,soylemezsen durtmezsen aklına bıle gelmez. ???

Isın ozu,ne kadar az beklentınız olursa okadar mutlu olursunuz. Kucuk seylere takılıp huzurunuzu,asabınızı bozmayın.onlara bısey olmaz,sız kendınıze yaparsınız...