28 Nisan , 2024, 01:07:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar acayip morale ihtiyacım var:((((((((

Başlatan feroş, 30 Ekim , 2012, 20:17:49

« önceki - sonraki »

feroş

:( :( :(Kızlar merhaba ben uzun  zamandır forumu takip edip ama yeni üye oldum.2 Yıldır evliyim ilk yıl biz bebek istemedik 14 aydır korunmuyoruz ama hala bebiş yok yaaaaaaa hiç bir problem de görünmüyor ofofofofof

Balböceği

Hosgeldin arkadasım, yinede doktora görünmekte varda var..

Ne olacağı bilinmiyor maalesef, inşallah tez zamanda muradına kavuşursun  :amin:

feroş

canım çok tşk ederim  zaten sürekli doktora gidiyoruz yumurtlamam adetim çok düzenli ama  bir rahim rahim filmi çektirmek kaldı ondan da çok korkuyorum yaaaa:(

ayy

HOŞGELDİN CANIM GECMİŞ OLSUN İNŞALLAH BEBEĞİN TEZ ZAMANDA GELİR :amin: :amin: :amin: :amin:
RAHİM FİLMİ KORKULACAK BİŞEY DEĞİL BİRANÖNCE ÇEKİL İÇİN RAHAT ETSİN BENCE .İNŞALLAH TEMİZ ÇIKAR HERŞEY :amin: :amin: :amin: :opucuk:

melek100lü

:flowers: hoşgeldin aramıza inşallah bebeğin çok bekletmez seni hayırlısıyla güzel haberini alırız inşallah  :amin: :flowers:

serap41

ben de martta evlendim hiç korunmadım ama eşimle ayrı illerde çalışıyrz ,bu bi bahane değil tabiki bende de tık yok,polikistik over teşhisi konulmuştu zamanında

diane 35 kullanıyodum bıraktım kullanmayı adetim olmadı farlıtalla getirdim hala yok ama bebek de yok :(

randevu aldım doktora gitcem bakalım ne dicek

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: feroş - 30 Ekim , 2012, 20:29:08
canım çok tşk ederim  zaten sürekli doktora gidiyoruz yumurtlamam adetim çok düzenli ama  bir rahim rahim filmi çektirmek kaldı ondan da çok korkuyorum yaaaa:(

hiç korkma hiç ağrılı bir şey değil anestezi almana bile gerek yok . forumdaki bir çok bayan yaptırdı ve yaptırdıktan kısa süre sonra hamile kalanlar da çok...

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah bebeğin de kısa zamanda sizinle olur

özlem0609

Alıntı yapılan: feroş - 30 Ekim , 2012, 20:17:49
:( :( :(Kızlar merhaba ben uzun  zamandır forumu takip edip ama yeni üye oldum.2 Yıldır evliyim ilk yıl biz bebek istemedik 14 aydır korunmuyoruz ama hala bebiş yok yaaaaaaa hiç bir problem de görünmüyor ofofofofof

canım rahım filmini cektırdın mı?onu cektırenler kısa sure sonra hamıle kalıyolar,hatta ılk ayında bıle hamıle kalanlar cok,hayırlısı ıle alırız bebıslerımızı kucagımıza :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

serap41

rahim filmi dediğiniz ne ben de dün gittim doktora polikistik overmişim :(

rahimden ultrasyonla baktı spekulum da taktı parça da aldı bunun dışında bişi mi