bebeklerinizin ismi

Başlatan seda..., 29 Ekim , 2012, 17:09:21

« önceki - sonraki »

seda...

kızlar bebeklerinizin ismi,anlamı ve nerden koyduğunuzu yazalım mı

muhribe

muhammed yigit  :love9:

ilki benden ikincisi babasindan  :love9:

bnsroni

Linda.
Babası koydu.yabancı bir isim güzel hoş kadın anlamına geliyor...

๑ஐtek tabancaஐ๑

1. kızım nehir ben koydum ismini ırmak akarsu demek
2. kızım zeynep ece yine ben koydum ismini kraliçe demek

xxcansuxx

buğlem kızımın ismi ben istedim, babamız da çok sevdi...
anlamı cenneti müjdeleyen melek diye geçiyor nette ama doğrusu eski dilde (kızıldereli) yağmur,bereket yüklü bulut demek

laracroftt

asya  :love9:
fikir babadan cıktı,arastırdık ettık en hos o geldı bıze,ve asya da karar kıldık.
kıta ısmı olarak bılınse de, mısırda guzel kadınlara asya denılıyormus.  :k06:

seda...

benım kızımın ısmı de hülya.hayal anlamında.babannesının ısmını verdık

seher19

nisa kuranda olduğu için koyduk aslında ben eslem olsun istiyodum ama eşim istemedi nisaya karar verdik sonunda :love9: :love9:

paşamm

Merhabalar....aranıza yeni katıldım arkadaşlar..tabi kabul ederseniz..
Benim inatçı ama bir okadarda şirin oğluşumun ismi;Toprak...bekarlık yıllarımdan bu yana çok sevdiğim bir isimdi,ortak kararla paşamın adı toprak oldu

merviş86

benim minnoşumun ismi de zeynep tanem  ;)
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

seda...

Alıntı yapılan: paşamm - 18 Kasım , 2012, 23:57:47
Merhabalar....aranıza yeni katıldım arkadaşlar..tabi kabul ederseniz..
Benim inatçı ama bir okadarda şirin oğluşumun ismi;Toprak...bekarlık yıllarımdan bu yana çok sevdiğim bir isimdi,ortak kararla paşamın adı toprak oldu
[/quote    canım hoş geldin aramıza.memnun olduk.bebişinin ismi cok güzel.ismiyle yaşasın hepımızın bebeği

__nil__

kızımın adı duru babasıyla birlikte koyduk

ecrin.su79

kızımın adı ecrin su oğlumun eymen çınar eşimle ortak karar çınarı annem istediği için koyduk ama çokta hoşuma gitti :love3:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizimin adi Ecrin  :love9: burda kimsede olmadigi icin hosuma gittigi icin koydum  :love9: babamizda dedi oglumuz olursa o koycak  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

esmerim:))