27 Nisan , 2024, 15:19:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan sonra ilk adet

Başlatan ~ERVA~, 29 Ekim , 2012, 12:46:34

« önceki - sonraki »

~ERVA~

arkdaşlar ben doğum yapalı 2,5 ay oldu yeni adet oldum dun sabah ama acaip ağrım var acaba normal mi

muhribe

normal canım ben ilk ayımda adet gördüğüm halde ağrı olmuştu kaldı ki senin 2.5 ay beklemiş

iyice temizlenecek şimdi için  :icon_thumright:

kaldıramayacak gibi olursan ağrıyı minoset içebilirsin. emziren annelere tavsiye ediyor doktorlar  :icon_thumright:

~ERVA~

ben emzirmiyorum zaten içebilirim valla kızıma bile bakamıyorum kollarım kalkmıyor sürekli eşim gelip gidiyor tanıma :love9:çok saolcanım yardımcı olduğun için

laracroftt

emzırmıyorsan bı-profenıd veya majezık te cok ıyı gelır
Sıddetlıyse mınoset kesmeyebılır
Bende dogumdan once de sancım vardı,hala da var.
Rahmım ters ondan
Dogumdan sonrada duzelmedı neyazıkkı :sad1:

burcum

emziriyorsa mazejik içemez benim 1 numaralı ağrı kesicim evde herzaman bulundururum
ben derin tam 4 aylıkken hastalanmıştım hamile kalmadan önce acayip ağrım olurdu başımı duvarlara vururdum yataktan kalkamazdım regli olmadan 1-2 gün öncesinden ağrı kesici içmeye başlardım(mazejik)
doğumdan sonra ağrım olmuyor çok şükür bazen oluyor :icon_thumright:

laracroftt

emzırmıyomus nükü,ıcebılır majezık

°•.ℓανιηуα.•°

ben de doğumdan tam 11 ay sonra regl oldum.

ne stres olmuştum ama  :-ooo

fıstık

Ben tam 18 ay sonra olmuştum  :ehi: :ehi: :ehi:

Zaten daha yeni alışmıştım yine hamile kaldım ne şanssızım yaw  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Kizlarrr yeni konu acmayım aynı konu benimkde
Dün aksam cok hafif lekelenmem olduuu bugun yine evi supurdukden sonra gördüm
Kırkımız yeni cikdi daha simdi ben adetmi oluyorumm daha erken deilmi yaaa
Dokdor 8 hafta sonra olursun demisdiii
Yoksa olesine lekelenmemii ağrım sızım belirtide yok hiccc :dontknow: :dontknow:

]

~ERVA~

canım benimde ilk öyle olmuştu daha adetime varken kanamam olmuştu dr sormuştum normal aralarda olur demişti ama aşırı olursa gel demişti olmadı birkaçgüne kesilmişti ama tabi ben sezeryan oldum

kelebegimm

Ay ins olmam yaaa kırk gün sürdü tam rahatladım derken yeniden hasta olursam hiç iyi olmaz :-\
Benim normal dogum bide olursam spiral taktirmaya gidecemm yedim naneyi

]

Sır_Çiçegi

kırkımız cıktıkdan 5 gün sonra adet gördüm doktorum demişti adetin yakın die agrısız we sancısız gecti  :occasion5:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...