29 Nisan , 2024, 09:56:57

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

mide suyu

Başlatan ayy, 24 Ekim , 2012, 22:54:09

« önceki - sonraki »

ayy

kızlar bişey soracağım reglimden birhafta öncesinden beri midmin suyu böyle agzıma geliyor ve bulanıyor :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
neden böyle oluyorki üşütmedim hasta değilim ve bu yaşıma kadar hiiiç böyle bişey yaşamadım  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

canım yediklerinden olabilir mi acaba  :dontknow:

ben mesela kızartma ya da çikolata çok yediğimde öyle olurum.

ayy

bilmemki yaaaa ama bir aydır öyle anlamadım ki herşey yiyorumben :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :flowers:

iklima

banada oluyor bu aralar midem de yanıyor ben düzensiz yemek ve aburcubura baglıyorum.ama senin üşütmek de olabilir
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ayy

canım sanada geçmiş olsun ne iğrenç bişey bu :igrenc: :igrenc:
üşüttümü sanmıyorum bir aya yakın sürmesdi acaba reflü denen şeyden mi oldum ki :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
devam ederse dr gideyim  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

iklima

Tşk ederim tatlım bence biran önce git evet
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ayy

evet canım bayramdan sonra devam ederse gideceğim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ayy - 24 Ekim , 2012, 22:54:09
kızlar bişey soracağım reglimden birhafta öncesinden beri midmin suyu böyle agzıma geliyor ve bulanıyor :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
neden böyle oluyorki üşütmedim hasta değilim ve bu yaşıma kadar hiiiç böyle bişey yaşamadım  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
ağrı kesici yada antibiotik kullandıysan ııyyy oluyor canım benim.yatarken yüksek yastıkla yat.ve muz ye iyi gelio banada sende bi dene geçmiş olsun
BENİM HALA UMUDUM VAR...