yaşasın bende hamileyim

Başlatan funda2, 22 Ekim , 2012, 15:30:06

« önceki - sonraki »

funda2

bugün katıldım aranıza demin doktordan geldim.5 haftalık hamileyim kalp atışlarını duymadık henüz ama inş. onuda tez zamanda duyar sağlıklı sıhhatli dünyaya getiririm.Allahım hevesimi kursağımda bırakmaz inş.

ayy

TEBRİKLER CANIM RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAKTA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

funda2

Alıntı yapılan: ayy - 22 Ekim , 2012, 15:37:43
TEBRİKLER CANIM RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAKTA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin:
amin.teşekkür ederim...

@Melek Yüzlüm@

güzel bir hamilelik geçirirsin  sağlıklada bebeğini kucagına alırsın inşallah :amin: :amin: :amin:

masal12

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) canım gözün aydın tebrik ederim allah saglıklı gebelik versin cok sevindim  :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

destina06

Canım haırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin :nazar: :nazar: :amin: :amin: sat 17 eylül müydü? kaç gün geçikmişti adetin değerin kaç çıktı :opucuk: bizlere de dua et ;)

kuzucuk

tebrikler canım  :nazar:  :nazar:  :nazar: inşallah sağlıcakla kucağına da alırsın bebeğini  :amin:  :amin:  :amin:  hamişlerden dua istiyorum  :opucuk:  :opucuk:

Sır_Çiçegi

tebrikler cnm cok sewindim  :hieyt:
inş. güzel bir hamilelik geçirirsin  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nönü-2626

tebrikler canım allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah :amin:

yasemin10

Tebrik ederim canım.   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :muzz:  :muzz:
Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin.  :amin:   :amin:   :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

funda2

Alıntı yapılan: destina06 - 22 Ekim , 2012, 19:08:30
Canım haırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin :nazar: :nazar: :amin: :amin: sat 17 eylül müydü? kaç gün geçikmişti adetin değerin kaç çıktı :opucuk: bizlere de dua et ;)
sağol canım.sat 17 eylüldü.5 gün gecikmişti doktora gittiğimde.kan testi yaptırmadı doktor ultrasonla baktı keseyi gördü.dualarım sizinle tez zamanda darısı size inş.

EMEL 26

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖