arkadaşlar 41 meryem suresini okuyorum yardım edermisiniz

Başlatan nönü-2626, 19 Ekim , 2012, 19:24:43

« önceki - sonraki »

nönü-2626

20 gün okudum bugün adet oldum ara verilmemesi gerekmiş ama benim okutturabileceğim kimsem yok lütfen benim için okurmusunuz bitane bugün toplam 6 gün daha okunacak

ayy

nönü-2626

allah razı olsun allah ne muradınız varsa versin inşallah beni çok sevindirdiniz çok sağolun gerçekten ne yapcağımı şaşırmıştım

nönü-2626

adım gönül annemin adıda atiye heralde isimle okunması gerekiyomuş şimdiden teşekkürler

ayy

EVET CANIM BENDE BAŞLAYACAKTIM ŞİMDİ ABDESTİMİ ALDIM ADINA BAKACAKTIM.YEGENİM İÇİN HERGÜN KURAN OKUYORUM KENDİ HATMİMDE VAR AMA İLERKİ ZAMANADA DA ALAN OLMAZSA YİNE ALIRIM CANIM

nönü-2626

ayy

canım bugün de okudum :amin: :amin: :amin:
yarına okuyacak kimse yoksa yine okurum sen buraya yaz ben bakarım :opucuk:

nönü-2626

size ne kadar dua etsem azdır eğer okuyabilirseniz sevinirim kardeşim var oda aynı zamanda adet olduğu için okutturamadım eşimde işten geç geliyo denk gelmedi bitürlü

ayy

inşallah seninde dualrın kabul olur niyetin kabul olur canım :amin: :amin: :amin:
ÖYLEYSE BEN SENİN REGLİN BİTENE KADAR OKUYAYIM EGER OKUMAK İSTEYEN OLURSA BENDEN BAŞKA SEN BANA SÖYLERSİN.OLMAZSADA BEN OKURUM MERAK ETME HERGÜNDE YAZARIM BURAYA  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:REGLİN BİTİNCE DEVRALIRSIN.RABBİM KABUL ETSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nönü-2626

tamam ben ozaman bitince haber veririm allah ne muradınız varsa tez zamanda versin inşallah  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: 

ayy

Alıntı yapılan: nönü-2626 - 21 Ekim , 2012, 10:08:53
tamam ben ozaman bitince haber veririm allah ne muradınız varsa tez zamanda versin inşallah  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım okuyunca yazarım hergün rabbim kabul etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: