Sprial hakkinda bilgi

Başlatan Yaşamsebebim, 18 Ekim , 2012, 22:47:27

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

Slm kizlar dogumdan sonra nasil korunacagima Karar verdim Spirale ama korkuyorum acikcasi acir diye kullananlar bana bu Konu Hakinda bilgi verebilir mi

Balböceği

Yattığınla kalktığın bir oluyormuş anlaıyormuşsun bile, diyenlerin yalancısıyım  :k06:

kelebegimm

Bende spiral taktircam hiç korkum yokdu ablam saolsun korkmuyonmu deyince aklıma dusduuu :sad1:
Gecen arkadaslarla konuşurken solediler erkek hissediyomus onu orda doğrumu acaba :icon_scratch: bilgisi olan varmi :icon_scratch:

]

muhribe

birinden spiralin içeri kaçabileceğini duymuştum. kendisinin kaçmış doktorlar ameliyatla çıkarmış

herkesin bir olmaz tabi ama çok daha kolay yöntemler var korunmak için

kondomdan şaşmayın  :icon_thumright:

şerife Berat

BENDE GECEN AYKI MUAYNEMDE SAGLIK OCAGINDAKI EBEME SORMUSTUM
EŞİM İSTEMİYOR KORUNMAMI BENDE CESARET EDEMIYORUM ONUN HABERI YOKKEN SPRIAL TAKTIRMAK ISTIYORUM AMA FARKEDER MI BILMIYORUM DEMISTIM
EBEDE RAHIMIN BELLI BIYERINE KADAR ESIN GIREBILIYOR AMA SPRIAL ESININ GIRDIGI YERDEN 1-2 CM DAHA ICERIDE KALIYOR VE SALLANAN IPIDE O ARALIKDA OLUYOR MUMKUN DEGIL ESININ HISEETMESI VE RAHATSIZLIK DUYMASI İÇİN RAHAT OLSUN DEMISTI.
BENIM BILDIGIM BU CANIM ISTERSEN SENDE SOR SAGLIK OCAGINA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bence tekrar cocuk yapcaksaniz taktirmayin derim cünkü sonrasinda sorun olabiliyor bide onu cikarttirmasi filan var ben göz alamam  :-ooo biz geri cekme yöntemiylen korunuyoz  :k06: hamile kalirsamda kalayim cok takmiyom  :suclu:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

bnsroni

Ben hiç memnun değilim tasiyede etmıyorum..
Adetlerim sanıcılı bol bel ağrılı oluyor ve ilişki sırasında baıyor kasığıma vuruyor Zıplıyorum resmen acıdan ayrıca akıntıda çok yapıyor en kısa zamanda çıkarttırcam..
Bana yaramadı ama memnun olanlarda var kişiye göre değişiyor denemeden anlamak zor.

<<AyBüKe>>

Bende taktırmayı düşünüyodum bu sıralar eşim gelmeden  :-\

Ama tereddütte kaldım açıkçası  ::)

krizantem84

bende düsünüyordum ama korkuyorumm :-[ hatta onada pek güven olmuyor,onunla hamile kaanlarda var yani

@Melek Yüzlüm@

ben bundan çok korkuyorum en iyisi poşet biz öyle korunuyoruz hiç biri %100 güvenilir değil ama sprialden dense bu iyi  :icon_pale:

doğangüneş

ben ilk oğlumdan sonra 4.5 yıl kullandım
ikinciden sonra ha taktırayım derken derken kızım 1yaşına geldi  :love9:
yani 3.yü doğurdum( bilmeyenlere  :ehi:)
kızımdan sonra hooppp dr.umun yanında aldım soluğu taktırdım çok şükür  :k06:
taktırırken biraz ağrı hissediliyor onunda büyük çoğunluğu kasılmamızdan kaynaklıyor..
ben memnumun kızlar hamdolsun rabbime..
diğer hiçbir türlüsü bize göre değil beceremiyoruz  :k06:
kondom kullanan arkadaşlar valla bravo nasıl tad alıyorsunuz yahu  :ehi: :ehi:
iyi korunmalar  :k06:

Balböceği

:toothy10: :ehi: :ehi:

ben şimdilik Halim'den memnunum  :ehi:

Spriali benc cocuk düşünüyorsanız koydurmayin..

Benim annemin adetini düzensiz, iltihap yapmış bide  :dontknow:

Bakalm 2 senedir biz de dedemin yöntemiyle korunuyoruz  :ehi:

Bu ayıda atlatarsak, kalfaliktan ustalığa gecmis olacağım  :toothy10:

krizantem84

--elif--

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 20 Ekim , 2012, 21:42:58
ben bundan çok korkuyorum en iyisi poşet biz öyle korunuyoruz hiç biri %100 güvenilir değil ama sprialden dense bu iyi  :icon_pale:
poşet derken  :icon_scratch:

muhribe

bim'den alisveris yapinca verdikleri poset  :ehi: :ehi: :ehi:

kondom.diyor kiz  :opucuk: :flowers: