16 Mayıs , 2024, 00:30:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZIM SU İÇMİYOR

Başlatan ~ERVA~, 18 Ekim , 2012, 18:47:40

« önceki - sonraki »

~ERVA~

ARKADAŞ 2,5 AYLIK KIZIM VAR  :love9: :nazar:BEN EMZİRMİYORUM MAMA VERİYORUM ONUN İÇİN SU İÇMESİ LAZIM AMA BENİM KIZ SUYU HİÇ SEVMİYOR :-\NAPA BİLİRİM İÇMESİ İÇİN YARDIM EDERMİSİNİZ

doruk38

canım ucu silikon olan bebek kaşığıyla ver. almazsa yanaklarını sık ağzını açtır ve kaşığı dilinin üzerine koy yutkunana kadar kaşığı ağzından çekme.. mutlaka içer. bebeğini neden emzirmiyorsun ?

~ERVA~

BİR DENİYİM ONU CANIM SÜTÜM OLMADI MALESEF :crybaby2:
NORMAL MAMA KAŞIĞYLA VERDİM MİDESİ  BULANIYOR KUSCAK GİBİ OLUYOR

doruk38

Alıntı yapılan: ~ERVA~ - 18 Ekim , 2012, 19:01:28
BİR DENİYİM ONU CANIM SÜTÜM OLMADI MALESEF :crybaby2:
NORMAL MAMA KAŞIĞYLA VERDİM MİDESİ  BULANIYOR KUSCAK GİBİ OLUYOR

alışır tatlım merak etme. benimde sütüm olmadı canım. çoz az oldu bende mama veriyordum. şimdi elektirikli süt sağma makinası aldım sütümde baya bir artış oldu sanada tavsiye ederim. hem damarları açıyo hemde ne kadar süt varsa sağıyo  ve 3 gün içinde sütün artmaya başlıyo

~ERVA~

BENDE SAĞMA MAKİNESİ ALDIM SAGDIM AMA BİR DAMLA BİLE GELMEDİ :crybaby2:

doruk38

Alıntı yapılan: ~ERVA~ - 18 Ekim , 2012, 19:09:41
BENDE SAĞMA MAKİNESİ ALDIM SAGDIM AMA BİR DAMLA BİLE GELMEDİ :crybaby2:

gece gündüz pes etme devam et. mutlaka gelir. hangi marka aldın makinayı ? elektirikli mi ?

laracroftt

cnm sutun yoksa yapacak bısey yok haklısın. Benım kızımda mamayla buyudu. Suyu atarlar agzından basta,sonra sonra alısırlar. Benım kızım hıc sevmezdı. Kasık kasık vere vere alıstı sımdı cok sevıyor suyu :nazar:

hümeyra_t_e

mamasını içirdiğin biberonunda azcık vermeyi denedin mi damağı ona alışkın olduğu için ondan içebilir bir iki lokma içir bıraközellikle açken ver biberonundan baknasıl içiyo..onun sudan değil kaşıktan miğdesi bulanıyodur..oyyy yerim onu yaaa özledim valla resmini görünce içim kabarıyo gelcez görmeye oküçük minnoşu emreden sonra  bir bebeğeiçimin bukadar kabarıcağını sanmazdım  :love9: çok öp cadıyı benim için

~ERVA~

zti açken veriyorum ama hatun istemiyor :caca: hatırlıyormusun bende emreyi o şekilde seviyordum  :love9: sen kendinin olunca unutursun diyordun ama hala emreyi ilk günkü gibi seviyorum :love9: yeni evimize bekleriz
oo çok büyüdü halası

rümeysaa

benim bu konularda henüz bilgim yok esracım bilin  ;)
böcügü öpüp kokla benim yerime büyüdükçe dahada bi tatlılaşıyo bıdık  :aferin:

~ERVA~

artık seninde bilgin olsun rümü
tabi öperim ne dmek halası

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ~ERVA~ - 19 Ekim , 2012, 15:06:30
zti açken veriyorum ama hatun istemiyor :caca: hatırlıyormusun bende emreyi o şekilde seviyordum  :love9: sen kendinin olunca unutursun diyordun ama hala emreyi ilk günkü gibi seviyorum :love9: yeni evimize bekleriz
oo çok büyüdü halası

halası yer onu yaa insan anne olunca daha bi ayrı seviyo  :love9:

~ERVA~

evet bambaşka bişey anne olmak  :love9:

rümeysaa

ayy tamam özendirmeyin benii  ;)

~ERVA~

özen artık bacım kızıma arkadaş istiyorum