29 Nisan , 2024, 03:30:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tuanamın albümü

Başlatan helen20, 27 Haziran , 2008, 21:47:42

« önceki - sonraki »

helen20

[COLOR="Red"]tuanamın ilk anları[/COLOR]

[COLOR="Red"]çok uykucudur benim kızım[/COLOR]

melek

[COLOR="Red"]yavaş yavaş uyanıyor[/COLOR]

[COLOR="Red"]gene uyudu işte[/COLOR]

:love7:

emosum

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım ya cok tatlı bebegin ALlah uzun ömürler  versin :opucuk:

-Butterfly-

Ayhh ayhhh yerim ben  bu sevimli cimcimeyii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   

Helen'cigim Allah anali babali buyutsun sekerim.

Cok seker bir bebek, bahtida guzel olur insaAllahhh  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

Sen boyle ekle sIk sIk , bizde bu sekilde bebek ozlemimizi ,senin guzel kizinda giderelimmm  ;)  Burada bir tuanada  daha var. Boncuk kizim oda benim, kuzenimin kizi ama, ben oz kizim gibi kabul ediyorum. Tuanalar biraz fettan oluyorlar  ;D  Hberin olsunnn  :laughing7:

Organik_Seker

Kırbir kere maşallahhh cok sekerrr allah annelı babalı buyutsun canım cok tatlı yaaa bide guluo yerim ben seni

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

guguş

MAŞALLAH CANIM ÇOK TATLI KIZIMIZ :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

Allah nazarlardan saklasınn forumumuzunnn meleklerini hepside bir birinden güzell bunların yaa bende bebek kokusunu acayip ösledimmmm ayy ne güzell mislerr gibi kokuyordurr kuzumm koklaa benim içinnn olurmuu...

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

helen20

cok teşekkürler hepinize bol bol fotograf cekerim zaten her bir hareketini cekiyorum allahım herkese nasip etsin doyamıyom ben ona yaa :love7:

sevda

Valla büyüyncede doyamıyorsunn hep öpmek koklamak istiyorsun ve en güzelide hiç bitmiyorrr bunlarr yedikçe yiyesin geliyorr... :hungry:

oozge

allammmmmmm bu nsl bıseydır yaaa bayıldım bayıldımm tutmayın beni yicemmmmmmmmmmmm bu meleği bennnn
ay fıstık yaaaa dudaklara bakın marul gbıı uzatmış onları bıde guluoooo cimcimeee
Allahım nazarlardan saklasınnn  :amin:

helen cim karnında kalmaya devam etsemıydı acaba tuana bebek hala dha?
:k06:

helen20

cok tesekkürler kıslar
yavrularımız düyanın en güzel şeyleri
kızlar sizleri tanıdıgımada cok sevindim birebir sohbetim olamadı ama cok sıcaksınız :flowers:

-Butterfly-

Helen tuanacigimizada ticker yap annesi  ;)  Bilelim nekadarlik oluyor  melekcigimiz.. 

MasaAllahhhhhhhhhhhhh  cok sekerr yaaaa ,, yerim ben bu tatli sirin surtali tuanayii  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

semra

helencim masallah kuzuna allahim anali babali büyütmeyi nasip etsin  :amin: :nazar: :nazar:

ARMAĞAN

SONUNDA KAVUŞTUN DEMEK MELEĞİNE.
YOLCULUK SONA ERDİ, HOŞGELDİN TUANA BEBEK.  :D
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASİP ETSİN İNŞALLAH.
NAZARLARDAN SAKINSIN SENİ VE MELEĞİNİ.  :amin: :nazar: :nazar:

helen20

cok tesekkür ederim canlar ama su tickeri yapıstırıyorum imza bölümüne neden se olmuyor bugün 16. günümüz :hieyt: