27 Nisan , 2024, 19:10:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kimyasal gebelikmiş sanırım

Başlatan gökkusağı, 12 Ekim , 2012, 16:03:13

« önceki - sonraki »

gökkusağı

meraba arkadaşlar bikaçgündür yoktum geçen p.tesi kanamam başladı dr a gittikacile hamile olduğumu söyledim dr baktı karından ama göremedi keseyi kan tahlili istedi.adetime 5 gün varken 48 küsür çıkan kan tahlili sadece 11 çıkmıştı aderimden 2 gün sonra olmasına rağmen değerim bayaa düşmüş.zaten adet oldum dr erken yapmakla testi hata ettiğimi söyledi yapmasaymışım normal adet olur hiç farketmeden atardınız dedi oluşmamış yani gebelik bu defada böyle oldu ne diyelim hamdolsun allah beterinden esirgesin.ben yine hamile değilim yani  :-\
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

burcum

ALLAH tez vakitte sağlıklı gebelik nasip etsin canım :amin:

ZéynéP.SimAy

Allah en kısa zmnda sağlıklı gebeşlik nasip etsin inşallah  :amin:

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Balböceği

Gecmis olsun canım inşallah tekrar hamile kalırsın üzüldüm ama ne care a :'(

gökkusağı

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Ekim , 2012, 16:10:27
Gecmis olsun canım inşallah tekrar hamile kalırsın üzüldüm ama ne care a :'(
[/quote

bende çok üzüldüm cnm ama kısmet ne biliiim hiçbişi anlamadım ben bu işten  :dontknow: :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

kelebegimm

rabbim saglikli gebelik nasip etsin canim ins. bunun pesine tekrar hamile kalirsin rahim gebelige hazirlamisken kendini ara vermeyin :amin: :amin: :amin:

]

gökkusağı

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Ekim , 2012, 16:12:53
rabbim saglikli gebelik nasip etsin canim ins. bunun pesine tekrar hamile kalirsin rahim gebelige hazirlamisken kendini ara vermeyin :amin: :amin: :amin:

amin cnm dr da ara vermenize gerek yok dedi ama artık iyice gözüm korktu.ben yine de kendi dr uma bi görünücem bakalım o ne diicek  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

esracım

Bende martta kimyasal gebelik geçirmiştim ve değerim 24 lerdeydi.dr um bunun çok iyi bir gelişme olduğunu söylemişti.Senin yumurtalıklarının çalıştığını gösterir demişti ve yine spermlerinde iyi olduğunu gösterir dedi.Çok zaman geçmeden 3 ay içinde hamile kaldım.Darısı başına olsun inşallah.O dönemler sık sık internette okurdum.Kimyasal gebelik geçirdim 1 ay sonra 2 ay sonra 3 ay sonra hamile kaldım diyenler çoktu.Bu şans beni bulmaz diyordum kendi kendime ama buldu işte.Demek istediğim şu vücut kendini hazırlıyor.Güzel haberler yakındır anlayacağın.Dualarım seninle Kadriye  ;)

xxcansuxx

geçmiş olsun canım kimyasal gebelikmiş en azından bebeğinin sağlık durumundan kaynaklı bir şey değil düşme vs anlatabildim umarım... kimyasal gebelikde arkadaşların dediği gibi vücut buna hemen adepte oluyor hamileymiş gibi atmaya çalışmıyor onun için üzülme inş. önümüzdeki aylar güzel haberlerini okuruz  :amin: :amin: :amin:

gökkusağı

sağolun kızlar allah hayırlısını versin  :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

kuzucuk

geçmiş olsun canım  :flowers:  Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah  :amin:  :amin:  :amin:

serserim

çok geçmiş olsun canım bende kimyasal gebelik geçirmiştim inşallah hemen ardından sağlıklı bir gebelik geçirirsin canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

iklima

Canım inşaallah en kısa zamanda olur.sıkma canını :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

_inci_tanem_

Geçmiş olsun canım  :'(

RABBİM tez vakitte sağlıklı bir gebelik geçirip yavrunu hayırlsııyla kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: