Yeni katıldım aranıza

Başlatan pnrocaldi, 27 Haziran , 2008, 14:19:50

« önceki - sonraki »

pnrocaldi

:nazar: merhaba arkadaşlar ben yeni gördüm bu forum sitesini ve bayıldım yeni üye oldum. sizlerle tanışıp bilgi alışverişinde bulunmanın bana zevk vereceğini düşünüyorum. 37 haftalık hamileyim. Kız bebek bekliyorum. çok heyecanlıyım. Eşim ilk istemedi bebişi, aldırmak istedi, çok uğraştım ve başardım. Şu an benden daha çok istiyor.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

CANIMCIM HOŞGELDİN ARAMIZA BURDA İNAN  AİLEN KADAR SICAK VE HUZURLU BİR AİLEN OLUCAK ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA HAMİLEYMİŞSİN NE GÜZEL BİR KIZIN OLUCAK ALLAH BİZEDE GÖSTERİR O GÜNKERİ İNŞ EŞİN NEDEN İSTEMEDİ ANLAMIŞ DEGİLİM AMA KIYMETİNİ BİLSİN SÖYLE BİZ NELER YAPIYORUZ BİR YAVRUMUZ OLSUN DİYE BENIM BAZI SORUNLARIN VAR BENIM SAYFAMDA OKURSAN GÖRÜRSÜN AMA AZ KALDI BENDE ANNE OLUCAM

TEKRAR HOŞGELDİN ARAMIZA  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

pnrocaldi

sevda

Canım hoşgeldin aramızaa allah sağlık ve sıhhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin... ;) :amin:

emosum

BANU

Merhaba hoşgeldin  Meleğine ne isim koyacaksınız?Normalmi yoksa sezeryanlamı doğum yapacaksın?merak ettim.Sağ salim kucağına alırsın inşallah. :amin:

mavili

merhaba hoşgeldin canım aramıza eşinin ilk başta bebişi istememesine şeşırdım yani ilk bebeginizmi yada yenimi evlisiniz neyse önemli olan şimdi çok istiyor olması gerisi geçmişte kalmış canım Allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin canım bende 33 haftalık hamileyim benimde kızım olacak inşallah